Pardubice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:3 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Motor ČB – Sparta 2:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 02.01.2011, 15:00Tipsport extraliga

59:56
    Tomáš Vak dostal za protesty osobní trest za nesportovní chování.

59:09
    Vojtek se teď skácel v brankovišti a Kudrna dostává dvě minuty za sekání, Vojtek ale zákrok trošku přihrál a tak se pokračuje v liberecké přesilovce i powerplay.

58:29
    Seman dostává dvě minuty za to, že podrazil u hrazení Hunkese.

56:04
    Moravec nejprve zblokoval střelu Růžičky, Květoň pak ofenzivně fauloval a jde na sedět za podražení.

45:31
    Po velké liberecké šanci, kdy Vojtek zase létal ze strany na stranu, aby ochránil svou branku, dostává Hrabal dvě minuty za sekání.

40:17
    Marek Pinc při rozehrávce za bránou nešťastně zasáhl Květoně holí do obličeje, Kudrna za něj odpyká dvojitý dvouminutový trest.

35:53
    Víšek dostává menší trest za hákování.

28:27
    Nedvěd dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

24:53
    Varaďa si jde sednout, tentokrát za hákování.

22:04
    Varaďa podrážel a jde za to sedět.

21:27
    Výtisk putuje na trestnou lavici, za vysokou hůl dostane dvě minuty.

19:36
    Krátce poté, co Zagrapan trefil tyčku, se provinil Hunkes, kterému rozhodčí udělil dvě minuty za hákování.

17:09
    Peterek dostává dvě minuty za hákování.

11:51
    Adamský dostává menší trest za hákování.

05:17
    Bonk dostává dvě minuty za sekání.

01:50
    Výtisk dostává dvě minuty za hrubost.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 43. Ondřej (Špaček), 49. Podkonický (Víšek) - 4. Adamský (Peterek), 8. Hudec (Bonk, Krajíček), 28. Hrňa (Adamský)

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (8. Pinc) - Čakajík, Hunkes, Derner, Trončinský, Moravec, Výtisk, Pavlů, Štich - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, Hořava - Víšek, Podkonický, Vantuch - Ondřej, Plodek, Špaček.
    HC Oceláři Třinec: Vojtek (Štefl) - Zíb, Lojek, Krajíček, Seman, Hudec, Richter, Štach, Hrabal - Růžička, Peterek, Zagrapan – Varaďa, Bonk, McGregor – D. Květoň, Polanský, Adamský – Hrňa, Ostřížek, Mičulka.

Rozhodčí: Pešina, Polák - Bádal, Pouzar