Poprad – Žilina 3:1 (kon.) | Zvolen – HC Slovan 1:3 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 5:3 (kon.)
Košice – Nitra 3:2 (po pr.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.)
HK VITAR Martin
5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Úterý 04.01.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

59:11
    Šechný teraz vyprovokoval potýčku s Ďatelinkom a je tam aj vyzlečený dres banskobystrického hráča. Kútny dostáva dve minúty za napadnutie. Šechný dve minúty za údery. Macejka dostáva dve minúty za údery.

57:56
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Cebák dostáva osobný desaťminútový trest za nešportové správanie.

57:29
    Ďalšie vylúčenie na strane Martina. Hriňa dostáva dve minúty za krosček.

56:53
    Vylúčenie na strane Martina. Ďatelinka dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

54:22
    Tománek ťažko odstaviteľný od puku. Vypýtal si faul od Klepáča, ktorý dostáva dve minúty za sekanie.

50:09
    Martin dal gól! Macejka nezištne prihrával voľnému Klepáčovi, ktorý sa spolu so svojim spoluhráčom rozbehli proti Šimonovičovi. Ten už nemal šancu zasiahnuť. Asistencie Macejka a Markovič.

48:51
    Martin dal gól! Pomsta martinského útočníka svojim. Najskôr bol nedovolene atakovaný, čo si rozhodcovia nevšimli, potom sa ale puk dostal k Markovičovi, ktorý ho vrátil Macejkovi a ten si už odplatu v podobe gólu nenechal ujsť. Asistencie Markovič a Galamboš.

46:47
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Rumpel dostáva dve minúty za sekanie.

44:43
    Bambúch na ľadovej ploche. Beran dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

40:52
    Banská Bystrica dala gól! Využitá dvojnásobná presilová hra hostí. Tománek servíroval puk z pravej strany do priestoru, kde bol Hudec. Ten okamžite z prvej páli puk do bránky. Asistencie Tománek a Cebák.

40:00
    Novotný a Tománek sa trošku nepohodli v závere tretiny. Pravdepodobne sa ešte budú udeľovať tresty. Novotný dostáva dve minúty za sekanie.

39:28
    Vylúčenie na strane Martina. Uram dostáva dve minúty za hákovanie.

36:57
    Uram po pravej strane mieri do útočného pásma. Hostia si však nedali pozor na faul a budú za to pykať. Hudec dostáva dve minúty za hákovanie.

35:55
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Vizváry dostáva dve minúty za držanie.

30:57
    Vylúčenie na strane Martina. Ďatelinka dostáva dve minúty za držanie.

28:34
    Martin dal gól! Využitá presilová hra Martina. Themárova strela sa ešte len obtrela o konštrukciu bránky, padla pred bránkovú čiaru, kde ju zachytil Važan a pohotovo strelil tretí gól Martina. Asistencie Themár a Ďatelinka.

27:29
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Rumpel dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

25:05
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Hamrák dostáva dve minúty za hákovanie.

21:20
    Vylúčenie na strane Martina. Klepáč dostáva dve minúty za hákovanie.

20:52
    Martin dal gól! Beran posunul puk na Jabrockého ešte vo vlastnom obrannom pásme. Jabrocký vyštartoval po ľavej strane dopredu a ešte zo začiatku kruhu vypálil na brankára Šimonoviča. Ten možno strelu trošku podcenil a tak končí za jeho chrbátom.

19:48

15:42
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Sýkora dostáva dve minúty za hákovanie.

14:10
    Vylúčenie na strane Martina. Jabrocký dostáva dve minúty za faul kolenom.

12:50
    Martin dal gól! Themár už mal gól na hokejke ako prvý. Brankár s obrancom mu však dokázali zabrániť v tom, aby puk dostal do bránky. Stihol však prihrať na pravú stranu, kde bol Važan a ten nemal s jeho dopravením za bránkovú čiaru problém.

10:55
    Banská Bystrica dala gól! Pri avizovanom vylúčení na domácej strane padol aj druhý gól hostí. Domáci sa už nestihli dostať k puku, Kolba rozohral z hĺbky obranného pásma na Kútneho, ktorý našiel Rumpela a ten sa tak môže tešiť z druhého gólu.

8:02
    Banská Bystrica dala gól! Využitá presilová hra hostí. Cebák prihrával Tománkovi, ktorý ešte puk do bránky nedostal. Ten sa však dostal na hokejku Sýkoru, ktorý poľahky prekonáva bezmocného Dzubinu. Asistencie Tománek a Cebák.

7:26
    Vylúčenie na strane Martina. Za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche dostávajú domáci dvojminútový trest, ktorý si odchádza odpykať Themár.