Třebíč – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.)
Kadaň – Písek 4:3 (po s.n.) | Tábor – Chrudim 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 10:1 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Olomouc – Beroun 3:0 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Medvědi Beroun 1933
Středa 05.01.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

57:49
    Milan Ministr (OLO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

56:25
    Předčasně do kabin tak musí odejít Radim Kucharczyk (OLO), kterého diváci vyprovázejí skandováním jeho jména, a Jaroslav Nedvěd (BER).

56:56
    Jeden z olomouckých hráčů se už už dostával do zakončení, ale hostující obránce posunul branku. To se nelíbilo Radimu Kucharczykovi, který si to s protihráčem jel okamžitě vyřídit pěstně.

54:25
    Ministr si vyměnil puk se Zbořilem a zakončil. I když gólmana hostů nepřekonal, získal pro své barvy alespoň přesilovou hru. Za sekání vyloučen Jiří Hašek (BER).

39:21
    Šance pro Moru. Za držení hole si odpyká dvě minuty na trestné Michal Pavel (BER).

32:54
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Jako bych to zakřiknul. Milan Ministr si ve středním pásmu obhodil protihráče, dostal se s kotoučem až do útočného pásma, kde našel rozjetého MATĚJE PEKRA, jenž zamířil přesně. Asistence: Milan Ministr

30:26
    Kohouti se dostávají do dvoubrankového vedení. Tentokrát si olomoučtí útočníci vyměnili role. Michal Černý našel rozjetého RICHARDA BRANČÍKA, kterému do tandemu najížděl Zbořil. Olomoucký kapitán ale místo přihrávku zvolil střelu a udělal dobře. Asistence: Michal Černý.

28:17
    Zatímco hosté jsou již v pěti, domácí půjdou do čtyř. Tomáš Zbořil (OLO) inkasuje dvě minuty za sekání.

26:12
    Jan Besser (BER) oslabuje svůj tým. Za nedovolené bránění si odpyká dvě minuty.

22:49
    Zcela mimo hru fauloval Jan Mikel (OLO), který si mimo dvouminutového trestu odnáší i osobní desetiminutové ohodnocení. Kratší trest odsedí Matěj Pekr.

19:36
    Ve středním pásmu zbytečně fauloval protihráče Jaroslav Hertl (BER). Dnes tak poprvé uvidíme hru ve čtyřech.

18:54
    Kohouti se budou muset opět bránit. Za sekání si odpyká dvě minuty Alexandr Lhotský (OLO).

12:40
    Jan Mikel (OLO) bude pykat za držení protihráčovi hole. Beroun si zahraje druhou početní výhodu.

08:10
    Po nádherné kombinaci trefuje z bezprostřední blízkosti břevno berounské klece Tomáš Zbořil!

08:04
    Hanáci si zahrají přesilovku. Za sekání odjíždí na trestnou Martin Kupec (BER).

03:25
    Jiří Ondrušek (OLO) se stává prvním potrestaným hráčem utkání. Olomoucký obránce si odsedí dvě minuty za hákování.

02:04
    Kohouti se dostávají do vedení. Richard Brančík našel rozjetého MICHALA ČERNÉHO, který si chvíli pohrál s kotoučem a poté jej přesnou střelou umístil do pravého ružku berounské klece. Asistence: Richard Brančík, Jan Mikel.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 3. Černý (Brančík, Mikel), 31. Brančík (Černý), 33. Pekr (Ministr)

HC Olomouc: Prusek (Žigárdy) – Mikel, Ondrušek, Tesařík, Janáček, Nedbálek, Bartoň, Lhotský – Pekr, Ministr, Zbořil – Haluza, Kucharczyk, Domin – Černý, Brančík, Polodna – Haas.
    Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Kareš) – Veselý, Nedvěd, Jelínek, Látal, Malý, Žovinec, Jebavý – Pavel, Novotný, Besser – Švagrovský, Kupec, Vlček – Žalčík, Polák, Forman – Doležal, Hertl, Hašek – Nedvěd.

Rozhodčí: Ondřej – Goňa, Obadal