Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Letňany 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 4:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 06.01.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Domácí mladíci tak ve třetím dějství třemi brankami strhli vývoj utkání na svou stranu a připisují si vítězství! Pro oko diváka šlo o atraktivní zápas a můžeme si přát jen víc takových utkání. Já se s Vámi pro dnešek loučím, hezký zbytek odpoledne. (14:16:09)

60:00

59:55
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je to jasné. DANIEL KLEMENC se na červené čáře dostal ke kotouči a neomylně trefuje prázdnou branku. Bez asistence.

58:42
    Hejda si smlsnul na Kalfiřtově střele a Plíšek konečně opouští svou klec. 6 na 4 pro hosty!

58:36
    Domácí vyhazují.

58:17
    Další vhazování ve střední třetině, sudí viděli boleslavskou přihrávku rukou.

57:59
    Buly ve středním pásmu. Plíšek ještě zůstane v bráně.

57:59
    Také domácí lodivod Petr Luštinec si vybírá oddechový čas.

57:59
    Zajímavý verdikt sudího činí závěr ještě zajímavějším. Po souboji v hradeckém brankovišti je vyloučen pouze domácí kapitán Martin Matějček na dvě minuty za hrubost.

57:38
    Jakub Kalfiřt ani natřikrát zblízka nedokázal vyrovnat!

57:06
    Martin Matějček si dobře počkal na Kalfiřta a poslal ho k ledu.

56:15
    Hosté se puku zbavují a sami se připravují o šanci srovnat skóre.

55:28
    Jan Plíšek mohl puk rozehrát, rozhodl se však pro jistější variantu a raději hru přerušil.

54:55
    Matěj Matouš namazal Krupičkovi na hokejku, ten byl však vestoje a nedostal se ani k pořádné střele.

54:08
    Trošku sporný ofsajd hostů.

53:41
    Rychlé přenesení hry k Plíškovi. Hostům už moc času nezbývá, ale Hradečtí by potřebovali rozhodnout.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 30. Vencl (Hercig, Jebavý), 44. Klemenc (Pilař), 51. Matouš, 60. Klemenc - 37. Kalfiřt, 40. Borovec (Novák)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hak) - Myslivec, Hofman J., Matějček "C", Hercig, Zahradník, Voříšek - Šeps, Vencl, Jebavý, Wolf, Klemenc, Pilař, Gančarčík, Matouš, Pumr, Šeda, Drašnar, Jiránek, Hofman T., Hylena.
    BK Mladá Boleslav: Plíšek Jan (Kváča) - Nastoupil, Faulhammer, Plíšek Jakub, Kochubey, Mašek - Kalfiřt, Šulc, Krupička "C" - Borovec, Šír, Novák - Burian, Bašus, Sedmík - Durdil, Ďurač.