Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 5:2 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:3 (kon.)
Tábor – Vrchlabí 3:4 (po s.n.) | Chrudim – Litoměřice 3:6 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 7:6 (po s.n.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
HC Chrudim
3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 10.01.2011, 18:001. liga (ČR)

Je dobojováno. Ve třetí třetině jsme viděli zcela jiné domácí mužstvo, které může jen litovat, že podobnou hru nepředvádělo také v prvních čtyřiceti minutách. Hosté zaslouženě zvítězili a v přímém souboji o nebarážovou příčku uspěli. (20:21:22)

60:00

59:45
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. Do prázdné branky se trefuje MARTIN TVRZNÍK. Asistence: Jaroslav Hašek.

59:22
    Už je velmi, velmi málo času na obrat.

58:59
    Střela, pravděpodobně Horčičky, trefuje tyč, následné objetí branky likvidují chrudimští obránci.

58:57
    Klec je opět prázdná.

58:36
    Kotouč zašlápnut v obranném pásmu domácích, Ament se vrací do hry.

58:21

58:14
    Obranná rybička jednoho z litoměřických hráčů míří opět mimo prázdnou branku.

57:45
    Vyhození Litoměřic opuštěnou chrudimskou klec míjí.

57:27
    Ostřelování litoměřické branky zatím nepřesné.

56:53
    Salfický má kotouč ve své moci. Vhazování v útočném pásmu domácích.

56:21
    Chrudimská klec prázdná. Domácí se pokusí už teď o power play.

56:21
    Oddechový čas pro domácí.

56:21
    Gengel vyloučen za nedovolené bránění. Další přesilová hra pro domácí.

56:21
    Dnešní utkání sleduje 610 diváků.

56:10

55:53
    Ťukes Krále a Semoráda končí na betonu Salfického. Tato akce zaváněla brankou.

55:28
    Kousalova teč letí nad.

Petr Vtípil

Branky a nahrávky: 34. Šeda (Král, Drtina), 44. Tsyganov (Táborský, Kaut), 48. Semorád (Drtina, Klejna) - 9. Heinisch (Mrňa), 12. Slížek, 13. Gengel (Mrňa), 24. Kříž (Šinágl, Sklenička), 30. Stříteský (Hašek, Sklenička), 60. Tvrzník (Hašek)

HC Chrudim: Landsman (Ament) - Toužimský, Jaroměřský, Mocek, Drtina, Táborský, Žák - Tsyganov, Král, Šeda - Klejna, Kousal, Semorád - Fořt, Kaut, Goiš - Kapec.
    HC Stadion Litoměřice: Salfický (Volke) - Kříž, Evan, Martinka, Hašek, Stříteský, Gula, Mizera - Tvrzník, Šinágl, Sklenička - Vobořil, Horčička, Slížek - Mrňa, Gengel, Heinisch - Novák, Hlusička, Zíma - Šrámek.

Rozhodčí: Ondřej - Klein, Skopal