Třebíč – Benátky n/J 4:3 (po s.n.) | Znojmo – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Chomutov – Beroun 3:0 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 7:3 (kon.) | Písek – Litoměřice 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Chrudim 5:1 (kon.)
Kadaň – Tábor 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 0:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Olomouc
Středa 12.01.2011, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

57:13
    Hampl (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:33
    Lvi mají další příležitost. Střelec třetí branky Domin vyloučen za nedovolené bránění.

44:28
    A je po přesilovce, bude se hrát 4 na 4 sedmdesát šest vteřin. Alinč dostal za nafilmovaný pád dvě minuty.

43:45
    Lvi dostávají další příležitost ke vstřelení branky. Haluza vyloučen za nedovolené bránění.

40:30
    Ústí si zahraje přesilovku. Vyloučen Pekr za hákování.

37:44
    Na trestnou lavici opět míří ústecký hráč. Alinč vyloučen za zdržování hry - vyhození puku mimo hřiště.

36:25
    Gureň (UNL) vyhodil puk mimo hřiště a je vyloučen za zdržování hry.

28:30
    Hosté jdou do tří! 52 sekundy mají Lvi na to potrestat nedisciplinovanost Olomouce. Vyloučen Žigárdy za podražení. Trest odpyká za hostujícího brankáře Haluza.

27:23
    Bude se opět vylučovat, tentokrát ale na straně hostů. Mikel vyloučen na dvě minuty za sekání.

21:44
    Sudí Lacina znovu vylučuje. Hampl, jenž ležel na ledě, byl potrestán dvouminutovým trestem za vysokou hůl.

19:08
    Ludvík (UNL) jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

15:59
    Lvi budou hrát přesilovku. Za nedovolené bránění vyloučen Vyrůbalík.

09:13
    74 sekundy budou hrát Lvi přesilovku 4 na 3. Vyloučen Lhotský za nedovolené bránění.

08:27
    Bude se hrát 4 na 4. Z týmu hostů vyloučen Meidl za nafilmovaný pád, z týmu domácích Mikulík za nedovolené bránění.

01:23
    Petr Hořava (UNL) hákoval soupeře a Ústí se bude bránit dvě minuty ve čtyřech.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 15. Haluza (Kucharczyk, Mikel), 37. Pekr (Ministr), 45. Domin

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Němeček, Pojkar, Klobouček, P. Hořava, L. Poživil, Gureň, Boháč - Šagát, Mikulík, Ludvík - Čurilla, Alinč, Hampl - Diviš, Pajič, Rod - Kloz, R. Hanzl, Handlovský - Hovorka. Trenéři: Rosol, Skrbek.
    HC Olomouc: Žigárdy (Prusek) - Tesařík, Bartoň, Janáček, Mikel, Lhotský, Nedbálek, Ondrušek - Pekr, Ministr, Vyrůbalík - Kucharczyk, Domin, Haluza - Meidl, M. Černý, Řípa. Trenéři: P. Fiala, J. Tomajko.

Rozhodčí: P. Lacina - V. Beneš, M. Štofa