Havířov – Prostějov 6:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Šumperk 5:1 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 7:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:3 (po pr.) | Břeclav – Technika Brno 1:2 (po pr.)
Kobra – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:3 (kon.) | Roudnice – Most 4:10 (kon.)
Č. Lípa – Klatovy 0:8 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 5:1 (kon.) | Trutnov – Lev Benešov 5:6 (kon.)
Chotěboř – Kolín 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:4 (po pr.) | Nymburk – Milevsko 9:4 (kon.)

Havířov právě vstřelil branku!
    Michal SZTEFEK se dokázal přes celé hřiště trefit do prázdné brány. Havířov pečetí dnešní výhru.

57:29
    Hosté v šesti bez brankáře.

56:49
    Na trestnou lavici míří Robert NAJDEK (HAV) na dvě plus dvě za vysokou hůl.

56:15
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov se prosazuje po protiútoku dva na jednoho. Martin STEJSKAL si poradil s přihrávkou Lukáše Duby a překonal Danečka.

52:00
    Vít Stránský dostává dvě minuty za podražení.

51:40
    Jan Maruna skvěle našel volného Roberta NAJDKA u tyče a ten pouze puk dorazil za Vydržela.

50:16
    Opět dva vyloučení na strně Prostějova. TOMIGA jde na dvě minuty za hákování. Lukáš VYDRŽEL na dvě minuty za úmyslné posunutí branky.

46:12
    Hosté snižují stav utkání na pouhé dvě branky. Přesnou střelou propálil Danečka Filip SMEJKAL., dnes už podruhé.

44:13
    Prostějov využil přesilovku. Filip SMEJKAL propálil od modré úplně vše, co mu stálo v cestě. Přesná a nekompromisní střela. Asistence: David Šebek.

43:58
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Petr PROKOP (HAV) za sekání.

41:18
    Havířov si vypracoval dobou příležitost. Nejprve Robert Najdek pálil těsně mimo. Po něm se dostal ke střele od modré Petr PROKOP a ten se nemýlil a nekompromysně vypálil a trefil se do čeného.

40:26
    Vyloučení na straně Prostějova. Na dvě minuty míří na trestnou lavici Ivo PEŠTUKA za hákování a DOSEDĚL za krosček.

39:53
    Dvě minuty pro Tomáše HALOUSKU (PRO) za nedovolené bránění.

37:13
    Filip SMEJKAL (PRO) dostává dvě minuty za hákování.

33:19
    Dvě minuty pro Jiřího KRISLA (HAV) za podražení.

32:21
    Nahození od modré Lukáše Zientka usměrňuje za záda Slováka Jan MARUNA . Z ničeho nic se Havířov opět prosazuje a Slovák se pouze ohlédl za svá záda.

31:09
    Stejskal vystřelil před obránce a puk ještě tečoval Lukáš Duba. Puk končí někde pod betony Danečka.

26:52
    Na dvě minuty za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Aleš JURČÍK (HAV).

22:09
    V obrovské šanci Michal Sztefek. Slovák ho fantastickým zákrokem, kdy se stihnul přesunout, vykryl.

20:41
    Na dvě minuty jde Michal Šimo za podražení.

18:50
    Havířov opět využívá přesilovku. Dokonale přihrával Petr Prokop a David KLIMŠA se z jednoznačné pozice na skórování nemýlí a posílá AZet do dvou brankového vedení. Skvěle sehraná přesilovka AZetu.

18:40
    Dvě minuty za sekání dostává Lukáš DUBA (PRO). Další přesilovka AZetu.

14:17
    Robert Říčka v další pěkné střelecké pozici, Slovák ho vychytává bleskově lapačkou.

08:38
    Havířov využívá přesilovku. Nastřelení Roberta Říčky před branku dokonale využívá Jan MARUNA a šikovnou tečí usměrnil puk k tyči Slováka.

07:46
    Petr ŽAJGLA (PRO) dostává dvě minuty za hákování.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 9. Maruna (Říčka), 19. Klimša (Prokop, Najdek), 33. Maruna (Zientek L., Najdek), 42. Prokop (Říčka, Maruna), 52. Najdek (Maruna, Říčka), 59. Sztefek (Krisl) - 45. Smejkal (Šebek), 47. Smejkal, 57. Stejskal (Duba)

AZ Havířov: Daneček (Vrba) - Zientek, Prokop, Krisl, Machálek, Balčík, Jurčík, Doczy, Jindřich - Klimša, Najdek, Maruna, Stránský, Vydra, Sztefek, Říčka, Pavlas, Daneček J., Pechanec
    LHK Jestřábi Prostějov: Slovák (od 40.Vydržel) - Paška, Halouska, Jedlička, Doseděl, Peštuka, Kolibár, Tomiga, Finkes - Šimo, Duba, Šebek, Žajgla, Kryl, Stejskal, Smejkal, Bartošek

Rozhodčí: Krenželok - Bojda, Mikler