Havířov – Prostějov 6:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Šumperk 5:1 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 7:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:3 (po pr.) | Břeclav – Technika Brno 1:2 (po pr.)
Kobra – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:3 (kon.) | Roudnice – Most 4:10 (kon.)
Č. Lípa – Klatovy 0:8 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 5:1 (kon.) | Trutnov – Lev Benešov 5:6 (kon.)
Chotěboř – Kolín 3:6 (kon.) | Pelhřimov – Kutná Hora 3:4 (po pr.) | Nymburk – Milevsko 9:4 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 7:6 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (1:0, 1:1, 1:2)
HK Opava
Středa 19.01.2011, 18:002. liga skupina Východ

60:55
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    JAKUB BLAŽEK rozhodl svou střelou o vítězství Bobrů v prodloužení. Asistence: Lukáš Bacul, Robin Bacul.

54:26
    Valmez využívá přesilovou hru, po skrumáži se trefil do prázdné brány opět ONDŘEJ MARTINÍK. Asistnece: Lukáš Bacul.

53:42
    Domácí budou hrát přesilovou hru, na 2 minuty byl vyloučen Petr Chalupa za nedovolené bránění.

48:14
    Opava právě vstřelila branku!
    A Opava se dostává do vedení! Střela IVO KOCIÁNA mířila přímo do růžku domácí klece. Asistence: Tomáš Grofek

44:12
    Opava vyrovnává skóre zápasu. Střelu mezi Krumpochovy betony vyslal PETR CHALUPA, Krumpoch byl na ni krátký. Asistence: Michal Mlýnek, Michal Kukol.

41:42
    Síly na ledě se na maloiu chvíli vyrovnají, na 2 minuty je vyloučen Ondřej Martíník - hákování.

40:17
    Valmez bude hrát necelou minutu 5 na 3, na 2 minuty je vyloučen Tomáš Grofek - podražení.

39:08
    Vyloučen hráč Opavy Tomáš Polok, na 2 minuty za hákování.

38:45
    Skrumáž v brankovišti Krumpocha vyřešili až rozhodčí, vhazuje se ve středním pásmu. Navíc si Radek Tůma vynutil osobní desetimminutový trest.

37:54
    Přesilovou hru 4 na 3 využívá JAROMÍR BEDNÁREK. Asistence: Tomáš Měch.

37:40
    Vyloučený hráč na střeně Valašského Meziříčí, za zdržování hry je vyloučen Jakub Blažek (odložený trest).

36:48
    Opava bude hrát přesilovu hru 4 na 3, vyloučen domácí Ondřej Dvořák, na dvě minuty za vražení.

36:11
    Součastně vyloučení hráči, na straně Opavy Herman, na straně Bobrů Růčka, oba dvě minuty sekání.

31:18
    Na dvě minuty byl vyloučen domácí Miroslav Varga za napadení.

28:50
    MICHAL PALÍK vystřelil po buly od modré čáry a jeho střela skončila v síti Iláše. Asistence: Miroslav Varga.

26:04
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Na dvě minuty putuje na trestnou lavici Tomáš Měch za hákování.

25:14
    Opava bude hrát přesilovou hru, na trestnou lavici míří Lukáš Bokroš za podražení.

16:43
    Opava se vzchopila a začala útočit. To mělo za následek faul Martina Vargy. 2 minuty - držení.

15:44

Až teď po velkém tlaku domácích střílel ONDŘEJ MARTINÍK do prázdné brány. Asistence: Lukáš Bokroš, Róbert Balga.

14:32
    Hostující Tůma vyloučen na dvě minuty za sekání.

07:23
    Opava bude hrát ve třech, za sekání je vyloučen na dvě minuty Tomáš Polok.

05:54
    Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění hostující Michal Kukol.

01:24
    První vyloučení zápasu, Lukáš Bokroš byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 16. Martiník (Bokroš, Balga), 29. Palík (Varga Mir.), 55. Martiník (Bacul L.), 61. Blažek (Bacul L., Bacul R.) - 38. Bednárek (Měch), 45. Chalupa (Mlýnek, Kukol), 49. Kocián (Grofek)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Mocek) - Bacul L., Bacul R., Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Martiník, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Varga M., Varga D., Varga Mir., Vašut

HK Opava: Iláš (Vlašánek) - Kukol, Tichý, Bednárek, Pavelek, Vrabez, Tůma, Kysela, Grofek, Měch, Černý, Herman, Polok, Kocián, Suchánek, Mlýnek, Chalupa, Wolf

Rozhodčí: Jeřábek, Záviský, Vengřín