Zvolen – Trenčín 5:1 (kon.) | Nitra – Skalica 3:4 (po pr.) | Žilina – Banská Bystrica 1:6 (kon.)
HC Slovan – Košice 4:1 (kon.) | Poprad – Martin 4:2 (kon.)
HKM Zvolen
5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 21.01.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:15:48)

59:30
    Ešte Hraško v dobrej pozícii! Opäť netrafil bránku. Domácim to ale vadiť nemusí, vyhrávajú presvedčivo a získajú tri body.

59:15
    Zrazená strela Zuzina, hra prerušená.

58:25
    Čierneho delovka tesne vedľa.

57:50
    Domáci sa snažia prebiť do útočného pásma, zatiaľ sa im to nedarí.

56:27
    Hraško vo veľkej šanci, netrafil bránku!

55:59
    Bitka vo zvolenskej obrannej tretine! Jeden z Trenčanov nešetrne narazil protihráča na mantinel a už bola mela. Dôsledok? Filo dve minúty, Koložváry dve minúty, Lukáš Jurík dve minúty.

55:32
    Tomko nahodil puk na Škrečka, ten ho chytá. Spoľahlivý zvolenský brankár.

53:44
    Lauff opäť vylučuje, toto bolo trocha zvláštne rozhodnutie. Bokroš ide na dve minúty za podrazenie.

53:25
    Hra prerušená pri mantineli v trenčianskom obranom pásme.

52:55
    Tak Zvolena, zblokovaná delovka Čierneho!

52:08
    A opäť dusno pri zvolenskej striedačke. Tomko si schladí hlavu na trestnej lavici za hrubosť.

51:05
    Kučného delovka od modrej prinútila Hiadlovského k zásahu lapačkou.

50:20
    Tečovaná strela Chovana končí tesne vedľa zvolenskej bránky.

49:46
    Puk mimo ihriska, vhadzuje sa vo zvolenskom obrannom pásme.

48:37
    Strkanica pred Škrečkom! Všetci hráči teraz boli natlačení v domácom bránkovisku, to bol zaujímavý pohľad. Bude sa vylučovať, Baláž ide na dve minúty za hrubosť.