Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Sparta – Motor ČB 5:2 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 3:4 (po s.n.)
Plzeň – Vítkovice 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Vsetín 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 1:7 (kon.)
Litvínov – Třinec 3:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 5:3 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:5 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 4:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (2:1, 0:2, 3:0)
HC Letci Letňany
Pátek 21.01.2011, 17:30 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

Zlepšená hra energetiků ve třetí třetině přinesla obrat a tři body domácím do tabulky. (19:32:28)

60:00

57:47
    Energetici přistoupili na vyhazování kotoučů.

55:42
    V brankovišti osamocený Zadražil na Horáka kličkou nevyzrál.

53:44
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Osamocený Winkler vyjel před branku a zakončil beckhendovou kličkou, avšak neúspěšně. V následném závaru před brankou se nejlépe zorientoval MATĚJ ZADRAŽIL, a dává tak energetikům v závěru zápasu větší klid. Asistence: Filip Winkler.

51:26

50:02

50:03
    Hnilica se natlačil před branku, ale na Raushera nevyzrál.

49:26
    Na dvě minuty vyloučen Oto Novák (KVA).

49:05
    Winkler se prokličkoval sám až do útočného pásma a z křídla se natlačil před Horáka, kterého však svou kličkou nepřekonává.

48:02
    Vyloučen Petr Urbánek (LET) za hákování.

47:52
    Zadražil vybojoval kotouč za brankou a snažil se jej zasunout pod Horáka.

45:20
    Hra se odehrává v útočném pásmu domácích.

41:21
    Stejně rychle, jak Pražané své vedení nabyli, tak o něj i přicházejí! FILIP WINKLER obdržel kotouč mezi kruhy od Zadražila a nikým nehlídaný prostřelil Horáka. Během dvou minut si tak energetici berou zpět vedení. Asistence: Matěj Zadražil, Vojtěch Tomeček.

40:51
    JAKUB MATYÁŠ obdržel kotouč na modrou a přes chumel hráčů se přesně trefil pod víko. Asistence: Petr Koblasa, Šimon Bečka.

40:01

Druhá třetina nabídla mnohem zajímavější hokej, zvláště její závěr, kdy jsme byli svědky mnoha promarněných šancí na obou stranách. Pražané ve druhé třetině zlepšili hru, svého soupeře přehrávali, a vedou zcela zaslouženě. Třetí třetina začne zhruba v 19:01.

40:00

38:57
    Zadražil v akci dva na jednoho nahrál Koblasovi, který hned z první umísťuje kotouč mezi nohy Horáka. Gólman Letňan zareagoval včas a připisuje si důležitý zákrok.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 6. Koblasa, 10. Táborský, 41. Matyáš (Koblasa, Bečka), 42. Winkler (Zadražil, Tomeček), 54. Zadražil (Winkler) - 7. Vencovský (Krátoška, Chvátal), 34. Vrána (Čeček), 35. Chvátal (Uhlíř)

HC Energie Karlovy Vary: Rausher (Fečo) - Matyáš, Lintemer, Vilhem, Čoudek, Novák, Sturma, Gombár (A), Troška - Táborský (A), Zadražil, Svoboda, Winkler, Bečka, Koblasa, Gorčík, Csamango, Tomeček (C), Hroch, Zikmund, Kunáč.
    HC Letci Letňany: Horák (Havlín) - Všetečka, Šír, Uhlíř, Kraus, Čeček (C), Rittig, Vencovský, Kučera, Hnilica (A), Krátoška, Vala (A), Kaplan, Vrána, Chvátal, Škop, Urbánek.