Kolín – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Šumperk – Přerov 4:2 (kon.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:0 (kon.) | Děčín – Kobra 11:3 (kon.) | Vsetín – Uh. Hradiště 6:5 (kon.)
Jindř. Hradec – Trutnov 5:1 (kon.) | Kutná Hora – Nymburk 1:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 23.01.2011, 17:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Pelhřimovský Protasenja dostává trest 5+DKU za faul na kolínského Hlouška. (08:48:15)

60:00

59:09
    Kolín v závěru Pelhřimov k ničemu nepouští.

58:06
    Vojta Přibyl na trestné do třetice. Nyní dostává dvě minuty za nedovolené bránění - útočný faul.

56:57
    Kolín má velký tlak.

55:34
    Zakázané uvolnění Kolína - nepřesná rozehrávka.

52:42
    Kozlové ve velké šanci. Musil se vydal za pukem až z obranného pásma. I když se za bránícího hráče nestihl dostat, odstavil ho a ke střele se dostal volný Malý. Ale nedal.

52:26
    Kolín je také v plném počtu.

50:49
    Hosté jsou kompletní. Kolín je ve čtyřech.

50:07
    Vzájemné vyloučení. Kolínský Pomichálek dostává dvě minuty za hrubost a Pelhřimovský Dominik Kasalý dostává také dvě minuty za hrubost.

47:26
    Václav Čtvrtečka dostává pět minut plus do konce za hrubost. Na straně hostí dostává za sekání dvě minuty Beneš.

46:43
    A pro změnu zakázané uvolnění na straně Pelhřimova.

46:22
    A další zakázané uvolnění ze strany Kolína.

46:07
    Zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před Brázdilem.

45:47
    Kozlové právě vstřelili branku!

Puk je za Klestilem, ale byla to vlastní branka. Nicméně gól připsán PAVLOVI KUBÁTOVI. Asistence: Dulovec Martin¨.

44:57
    Musil v šanci. Skákavý puk skončil v náruči Klestila.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 21. Musil, 23. Skokan (Musil), 26. Skokan (Nedbal, Malý), 27. Pospíšil (Mejzr, Dulovec), 46. Kubát (Dulovec) - 4. Havel (Votápek), 38. Mikšovský (Protasenja)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Blažek) - Nedbal, Procházka, Kubát, Pohl, Pýcha, Přibyl, Poláček - Hloušek, Malý, Musil - Mejzr, Pospíšil, Dulovec - Čtvrtečka, Pomichálek, Cerk - Skokan
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Klestil (Čekal) - Rašner, D. Kasalý, Rohačik, Kuřítko, Šustr, Protasenja, Beneš, Mikšovský, Havel, F. Kasalý, Dostál, Votápek, Hadrava, Hubata

Rozhodčí: P.Würtherle - Frodl, Špůr