Kolín – Lev Benešov 1:5 (kon.) | Uničov – Vsetín 6:2 (kon.) | Klatovy – Roudnice 7:4 (kon.)
Děčín – Č. Lípa 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 6:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 5:1 (kon.)
Kutná Hora – Chotěboř 3:6 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
NED Hockey Nymburk
Neděle 30.01.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vajgar přidal ve třetí třetině pátou branku a po zásluze bere tři body. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:03:41)

60:00

58:46

57:29
    Kupec našel před brankou Bulu, ale jeho zakončení mířilo moc vysoko.

56:46
    Oba týmy jsou sice kompletní, ale dlouho to platit nebude. Vajgar v kratičké přesilovce zamkl hosty před branku a Zíba podrazil David Sem.

55:53
    Klíma pálil od modré, Kubeš připraven.

54:45
    Sýbek obral hosty o kotouč v jejich obranné třetině, předal ho Josefu Mazancovi, který Blažíčka nepřekonal. Neobešlo se to však bez faulu a Roman Procházka dvě minuty za podražení Jana Sýbka.

54:20
    David Mikš se vrátí na trestnou lavici, dvě minuty podražení.

53:31
    Oba týmy jsou kompletní.

52:57
    Hrubant byl sám před Kubešem, ale puk si zpracovával v kleče a zakončení nebylo také optimální.

51:59
    Sýbek s Josefem Mazancem jeli proti jedinému hráči hostů, ale Sýbkova rána končí sražena v ochranné síti.

51:32
    Hosté promarnili brejk tří na jednoho, aby posléze putovali na trestnou lavici Mikš s Hobzou. Oba dvě minuty za hrubost.

50:49
    Hosté v plném počtu. Hra ve čtyřech nepřinesla mnoho vzruchu.

50:32

48:49
    Po 19 vteřinách se síly na ledě srovnají, dvě minuty pro Sirotka za faul kolenem.

48:30
    Hosté si zahrají přesilovku, Luboš Heršálek dvě minuty za hákování.

47:59
    Nymburský icing.

46:23
    Milotinský pálil z jízdy, netrefil branku.

45:21
    Bula to zkoušel po ráně Heršálka, Blažíček byl připraven, stejně jako při střele Davida Kupce.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 18. Hofmeister (Zíb), 26. Hofmeister (Stejskal, Mařík), 29. Bula (Dvořák Ma.), 39. Stejskal (Mařík), 41. Kupec (Bula) - 32. Kazatel (Zadina)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mikš, Chmel, Procházka Robert, Mařík, Tupý, Heršálek, Zíb, Sýbek, Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan, Mazanec D., Stejskal, Milotinský, Dolina, Kupec, Mazanec J.
    NED Hockey Nymburk: Blažíček Vajner - Hataš, Vlach, Zákoutský, Müller, Sem, Hobza, Krejčík, Dvořák V., Sirotek, Klíma, Šimek, Zadina, Kazatel, Vacek, Tregl, Hrubant. Procházka Roman, Liška.

Rozhodčí: Poskočil - Mertl J., Slavík.