Třinec – Litvínov 1:3 (kon.) | Kladno – Liberec 0:3 (kon.) | Zlín – Sparta 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 2:5 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:0 (kon.)
Slavia – Plzeň 4:3 (po s.n.)
Rytíři Kladno
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 01.02.2011, 17:30Tipsport extraliga

49:25
    Procházka uvolnil úplně volného Pavla Janků. Kolem něho nikdo nestál, ale kladenský útočník špatně zpracoval puk a poté již Pince z úhlu nepřekonal!

48:12
    Pinc neudržel střelu od modré a Bicek při dorážce netrefil odkrytou branku!! Bez gólu se zápasy prostě vyhrát nedají.

44:32
    Andrej Podkonický dostává dvě minuty za sekání. Další šance pro Kladno, aby se zvedlo z bídy...

44:00
    Utkání sleduje pouhých 1673 diváků.

43:02
    Liberec právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ URBAN s naprostou lehkostí ve středním pásmu přebruslil Nedvěda a přestože mu střela nesedla, puk skončil za Falterovými zády. Asistence: Lukáš Vantuch.

37:59
    Neuvěřitelný tlak Kladna. V největší šanci Bicek nepřekonal Pince! Domácí puk do branky nedotlačili ani v obrovském závaru před Pincem!

37:20
    Kladno po dlouhé době předvedlo zajímavou kombinaci. Smoleňák ale Pince nepřekonal.

35:55
    Dvě minuty dostává Lukáš Vantuch za držení hole.

32:41
    Jak z této pozice vytěžit branku tak ukazují hosté z Liberce. Kudrna našel zpoza branky MILOSLAVA HOŘAVU, který dává Liberci dvoubrankové vedení. Asistence: Jaroslav Kudrna, Marek Trončinský.

30:14
    Procházku tvrdě sundal na mantinel Klimenta a sudí tentokráte trestají. I když verdikt držení člověk moc nechápe.

27:13
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává kladenský Růžička. Přirovnal bych to k faulu Hořavy v první třetině.

22:37
    Kladno dobře vyřešilo přečíslení, ale Janků střela nesedla!

19:29
    Nedvěd krásně našel u tyče Pateru, který však netrefil prázdnou branku!!

18:47
    O druhém faulu už ale nemůže být sporu. Tomáš Vak podrazil Smoleňáka a Kladno čeká přesilovka 5/3, která bude trvat 105 sekund!

18:29
    Hořava dělal prostor spoluhráči a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Tento faul rozhodčí spíš sečetli Liberci za celkové drobné prohřešky.

14:59
    Načež se hosté dostali do přečíslení dva na jednoho. Bartovič ale nevyslal na Hořavu úplně ideální přihrávku. Přesto nakonec Hořava zakončil. Trefil se však jen do Falterovi lapačky.

A opravdu to byla tyč. Branka neplatí!

Rozhodčí ještě kontrolují video, při libereckém protiútoku jeden z hostujících hráčů trefil nejspíš tyč. To se ale potvrdí až u videa. Musím se omluvit, ale tuto střelu jsem ani nezaregistroval.

11:30
    Bělohlav zaměstnal libereckého obránce a Bílek převzal puk. Domácí útočník si výborně všiml u druhé tyčky stojícího Smoleňáka. Ten však trefil tyč!!

7:39
    Domácí v oslabení zaútočili. Kuchler udělal před padajícím obráncem zasekávačku a jeho rychlou střelu pohotově vyrazil Pinc.

6:36
    Bartovič v ponechané výhodě střílel z kruhů a Falter se měl co ohánět. Nakonec ale puku v cestě do sítě zabránil. Dvě minuty za podražení dostává Vítězslav Bílek (KLA).

4:58
    Domácí nedokázali vyvést puk z pásma. Liberec se dobrým forčekingem dostal k puku. Vantuch nahrál před branku, kde do puku plácl společně s jedním z domácích obránců TOMÁŠ URBAN a puk prošel Falterovi mezi betony. Asistence: Lukáš Vantuch.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 5. Urban (Vantuch), 33. Hořava (Kudrna, Trončinský), 44. Urban (Vantuch)

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Kameš, Drtina, D. Růžička, Šmach, L. Procházka, Piskáček, J. Nedvěd - Bicek, Patera, Kuchler - Janků, Bílek, Bělohlav - Smoleňák, Kotrla, Látal - Hovorka, Eberle, Valský - Melka.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hunkes, Trončinský, Derner, Říha, Niko, Holub - Dušek, Víšek, Špaček, Klimenta, Kudrna, Hořava, Ondřej, Podkonický, Urban, Bartovič, Vantůch, Kajínek, Vak.

Rozhodčí: Šindler, Blecha - Jelínek, Pešek.