Tango Brno – Balticflora Teplice 5:5 (kon.) | Pardubice – Interobal Plzeň 9:5 (kon.) | Jistebník – Třinec 6:3 (kon.)
Slavia – Helas Brno 5:1 (kon.)
FC Torf Pardubice
9:5 (3:2)
SK Indoss Plzeň
Pátek 04.02.2011, 20:00 • Sportovní hala v Heřmanově Městci • 1. Futsal liga

Co k tomuto zápasu napsat. První poločas lehčí podprůměr. V druhém poločase nastoupili Pardubice s tím, že chtějí vyhrát. Od první minuty šli za pojistkou, což jsem jim poměrně rychle povedlo. Plzeň nebyla herně špatná, ale emočně zápas nezvládla. Duo Mika mělo občasné futsalové okamžiky, ale ty převažovalo jejich zbytečné faulování. Body zaslouženě zůstávají v Pardubicích, potažmo v Heřmaňáku a Plzni už zbývá spíše jenom teoretická šance na play off. Pěkný večer a plzenští nezlobte se na moji přímost.

39:22
    Pardubičtí se již nikam neženou, dva veledůležité body zůstávají doma.

39:00
    Rozhodčí si nechávají i nadávat od hostujícího gólmana Koláříka, dnes tedy utrpěla vážnost arbitrů.

38:11
    I pardubičtí faulují, ŽK pro Černíka.

36:22
    Krásná akce po ose Beran Koudelka, míč těsně vedle, Pardubice chtějí dosáhnout desáté branky.

34:31
    Koudelka je první háčem, který v dnešním zápase proměňuje desítku. O zápase je zřejmě rozhodnuto.

34:31
    Tak teď už se snad do konce zápasu bude jenom faulovat. Rozhodčí od začátku hru hodně pustili a teď jim ujíždí vlak. Koudelka si staví míč.

33:41
    Netolický si staví balón na desítků a nedává.

34:22
    Tak i druhý z bratří Mikanů, David ukazuje, že umí přibrosit. Opět se kope desítka.

33:41
    Mika M. ukazuje i svoji futsalovou tvář, po pěkné přihrávce Štveráka snižuje.

33:14
    Sklenář nedává.

33:14
    Plzeňstí nezvládají psychicky dané momenty zápasu, hlavně pak duo Miků. Mika M. fauluje zezadu. Dostává ŽK, kumulovaný pátý faul, kope se desítka.

32:44
    Odpověď Pardubic, po rychlé souhře a parádní přihrávce Sklenáře před branku Beran skóruje.

32:10
    Z okamžiků, kdy se spíše faulovalo, válelo na zemi apod. trochu fotbalověji. Mižár po samostatné akci koriguje stav utkání.

31:19
    Mika D. neunáší zápas. Trefil loktem domácího Malého. Malý teatrálně padá. Kartu dostávají oba hráči.

29:50
    Za silného potlesku střídají.

29:30
    Pardubický Sklenář orazítkoval břevno.

Miloš Král

Branky: 8. Netolický, 14. Koudelka (Koláček), 19. Hlouš, 23. Malý, 23. Netolický (Malý), 25. Sklenář, 27. Malý (Jeřábek), 32. Beran (Sklenář), 34. Koudelka - 12. Mika D. (Mika M.), 15. Holý (Štverák), 26. Štverák, 32. Mižár, 33. Mika M. (Štverák)

Karty:   31. Malý (PCE), 33. Mika M. (PCE), 38. Černík (PCE) - 31. Mika D. (PLZ)   24. Vnuk (PCE)

FC Torf Pardubice: Hlouš, Nachtigall - Koudelka, Slováček M., Beran, Sklenář, Malý, Urbanec, Netolický, Jeřábek II., Slováček J., Černík, Melechovský
    SK Indoss Plzeň: Kolářík, Hajžman - Holý, Kadlec, Štverák, Myslík - Vnuk, Mika D., Mika M., Kučera - Peteřík, Scheinerr

Rozhodčí: Melner, Laš