Pelhřimov – Trutnov 4:5 (po pr.) | Nymburk – Chotěboř 5:6 (kon.) | Opava – Technika Brno 4:3 (po s.n.)
Č. Lípa – Řisuty 1:2 (po s.n.) | Klatovy – Most 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Lev Benešov 3:7 (kon.)
Jindř. Hradec – Kolín 5:2 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:6 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
SC Marimex Kolín
Neděle 13.02.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mikš, Chmel, Zíb, Mařík, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Stejskal, Dvořák Ma., Matušík, Bula, Skokan A., Mazanec D., Mazanec J., Milotinský, Dolina, Kupec.

TJ SC Kolín: Brázdil, Blažek - Pohl, Procházka T., Kubát, Drak, Pýcha, Přibyl, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pospíšil, Mejzr, Morkes, Kubišta, Manhart, Ježek, Pecka, Čtvrtečka.

Rozhodčí: Hejduk - Hák, Zíka..

Do branky Kolína se staví Jaroslav Brázdil, do hradecké Tomáš Kubeš.

00:01

00:33
    Marku Dvořákovi rána nesedla.

02:01
    Matušík dal do jízdy Maříkovi, Brázdil jeho pokus v rozkleku lapil.

02:32
    Michael Dvořák měl na holi tutovou šanci po pasu Matušíka, ale Brázdil reflexivně vyrazil.

06:03
    Zíb se dral do šance, byl zastaven na hranici pravidel, nevylučuje se.

06:35
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Vajgar rychle přešel útočnou modrou a po rychlé výměně puku skóroval DAVID KUPEC, kotouč prošel Brázdilovi mezi nohama. Asistence Jan Bula a Marek Dvořák.

08:54
    Chmelovu ránu Brázdil neudržel a MAREK DVOŘÁK neměl před odkrytou brankou žádné problémy se skórováním. Asistence Ondřej Chmel.

10:03
    Josef Malý pálil z ostrého úhlu, Kubeše nepřekvapil a poté fauloval Tomáše Tupého. Dvě minuty hákování.

10:58
    Michael Dvořák trefil golfem tyčku!

11:22
    Kolín vyhazuje.

12:07

12:32
    Kubišta bych na sekundu sám před Kubešem, ale domácího brankáře nepřekonal.

12:44
    Aleš Skokan dvě minuty za podražení.

13:08
    Vajgar vyhazuje.

13:35
    Stejskal mohl jet sám na Brázdila, ale přihrávka minula jeho čepel.

14:08
    Dulovec v dobré šanci.

14:30
    Kubeš lapil ránu od modré, přerušil hru a tím zhatil kolínské snažení.

14:38
    Kolínský ofsajd.

14:47

16:32
    Napadení Matušíka v podání Kubáta. Dvě minuty.

17:19
    Musil se osmělil při vlastním oslabení, ale Kubeš jeho ránu viděl a tudíž lapil.

18:58
    Kolín je již kompletní, ale hradecká přesilovka byla účinná až ve svém závěru, Milotinský měl šanci, Tupý pálil jen těsně mimo.

19:31
    Hostující Václav Čtvrtečka dvě minuty sekání.

19:57
    Michael Dvořák pálil od modré, odražený puk se dostal přesně na hůl JAKUBA MATUŠÍKA, který rozvlnil kolínskou síťku potřetí. Asistence Michael Dvořák.

20:00

Vajgar v první třetině předvedl svou hru a po třech gólech vede jasně po 20 minutách hry. Druhá třetina začne přibližně v 18:41.

20:01

20:51
    Pohl pálil od modré, Kubeš zkrotil puk do své náruče.

21:52
    Hosté z Kolína vyhazují na icing.

22:21
    Luboš Heršálek pálil od modré, Brázdil puk vyrazil k MARTINU MAŘÍKOVI, který puk zametl do branky. Asistence Luboš Heršálek.

23:21
    Zákrok na pronikajícího Kupce bez potrestání.

23:42
    Malý se k dorážce neprobil po ráně jednoho ze spoluhráčů.

24:18
    Majzrova rána o kousek minula hradeckou branku.

25:11
    Čtvrtečka málem upaloval sám na Kubeše, ale Heršálek mu puk z hole vypíchnul.

25:46
    Kupec trefil Brázdilovu vyrážečku.

27:04
    Kolín měl dva pokusy, oba skončily u Kubeše.

27:18
    Mejzrova rána končí v ochranné síti za Kubešovou bránou.

26:12
    Matušík trefil v dobré pozici pouze boční síťku

29:43
    MICHAL MILOTINSKÝ vyhnal Brázdila a branky. Asistence Marek Dvořák.

30:41
    Dle čárových hrál Vajgar v šesti. Hosté si zahrají přesilovku.

30:55
    A bude hůř, krosček Michaela Dvořáka posíla domácí do třech na 106 vtdřin.

31:11
    Mařík ujel ale nedal!

31:32
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolínská pětka rozebrala hradeckou trojku a MARTIN DULOVEC zakončil do prázdné branky. Asistene Petr Pospíšil a Lukáš Skokan.

32:57

33:05
    Tomáš Tupý byl na chvliku sám před Blažkem, ale mířil nad.

33:36
    Matušík trefil tyčku!

33:59
    Vajgar si zahraje přesilovku, Jiří Drak dvě minuty za krosček.

35:59

36:51
    Na ledě se lehce jiskří, Přibyl s Michaelem Dvořákem se do sebe pustili, ale vyloučen je jen hradecký obránce.

37:53
    Hodně přísné vyloučení Pavla Kubáta za hákování Marka Dvořáka.

38:11
    Dulovec střílel od modré.

38:24
    Blažek raději skryl puk před dotírajícím Matušíkem.

38:53

39:56

40:00

Vajgar přidal ve druhé třetině další dva góly, hosté z Kolína skórovali jedinkrát a Vajgar tak vede po 40 minutách o čtyři góly. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

40:01

42:48
    Vajgar si zahraje přesilovku, dvě minuty pro Čtvrtečku 2+2 minuty.

43:17
    Hosté vyhazují.

43:44
    Vajgar v ofsajdu.

44:32
    Vajgar kombinoval, ale bez střelby a hosté vyhodili.

44:59
    Hosté se dostali v oslabení do brejku tří na jednoho a PETR MORKES zakončil. Asistence Kubišta a Pýcha.

46:50

47:55
    Kolín si zahraje další přesilovku. Michael Dvořák dvě minuty za nedovolené bránění.

48:52
    Kubeš raději přerušil útočné snažení Kozlů.

49:57

51:40
    Kupec střílel z úhlu po Zíbově přihrávce.

54:05
    Pohl střílel od modré.

54:58
    Morkes byl na konci brejku dvou na jednoho, ale Kozlové minuli branku.

55:41
    Kolínská střela od modré končí v ochranné síti.

57:02
    Pospíšil málem zaskočil Kubeše.

58:22
    Kubát prověřil od modré Kubeše, který raději přerušil hru.

60:00

Vajgar stvrdil vedoucí pozici ve skupině Střed po přesvědčivé výhře nad Kolínem. V playoff se těším u dalšího přenosu již toto úterý. Od Vajgaru zdraví Honza Wirkner. (20:00:53)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Kupec (Bula, Dvořák Ma.), 9. Dvořák Ma. (Chmel), 20. Matušík (Dvořák Mi.), 23. Mařík (Heršálek), 30. Milotinský (Dvořák Ma.) - 32. Dulovec (Pospíšil, Skokan L.), 45. Pýcha (Morkes, Kubišta)

SC Marimex Kolín: Brázdil, Blažek - Pohl, Procházka T., Kubát, Drak, Pýcha, Přibyl, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pospíšil, Mejzr, Morkes, Kubišta, Manhart, Ježek, Pecka, Čtvrtečka.

Rozhodčí: Hejduk - Hák, Zíka.