Opava – Pardubice 1:4 (kon.) | Slavia – Sparta 3:6 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 3:2 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Jihlava 6:1 (kon.)

Řisuty právě vstřelily branku!
    Ještě korekce výsledku. trefil se TOMÁŠ BABICKÝ. Asistence: Jonáš Křepelka.

57:53
    Vlci právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Jablonec postupuje! Definitivní razítko udělal DANIEL STEHNO. Asistence: Lukáš Tondr.

51:13
    Jiskřičku naděje vykřesal MATĚJ KOS. Asistence: Tomáš Landa a Martin Ton.

40:01

Vlci opět navýšili své vedení a od postupu jsou jen kousek.

40:00

38:42
    JIŘÍ PEŘINA velice hlasitě otvírá dveře Vlkům do dalšího kola play - off! Zvyšuje totiž již na 4:1! Asistence: Tomáš Brokeš.

26:23
    Domácí brzy odpovídají. Druhou branku v utkání zaznamenal MICHAL KAPIČKA. Asistence: Jan Kadeřábek.

24:45
    BABICKÝ snižuje! Bude to ještě drama! Asistence: Jakub Kraus.

20:01

Po první třetině mohou být spokojenější Vlci, kteří vedou zásluhou Kapičky a Měrtla již 2:0.

20:00

15:52
    Bleskový výpad hostů v 16. minutě znamená dvoubrankové vedení a reálnou šanci Řisut na konec sezóny! Puk do branky dostal TOMÁŠ MĚRTL. Asistence: Daniel Stehno.

15:06
    Jablonec se ve druhém zápase play - off dostává do vedení zásluhou MICHALA KAPIČKY. Asistence: Jan Kadeřábek.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Josef Březina

Branky a nahrávky: 16. Kapička (Kadeřábek J.), 16. Měrtl (Stehno), 27. Kapička (Kadeřábek J.), 39. Peřina (Brokeš), 58. Stehno (Tondr) - 25. Babický (Kraus), 52. Kos (Landa, Ton), 60. Babický (Křepelka)