Opava – Pardubice 1:4 (kon.) | Slavia – Sparta 3:6 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 3:2 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Jihlava 6:1 (kon.)

59:00
    Minuta do konce třetí části, Plzeňští se nemohou dostat z pásma a vyrovnání se zdá velice nereálné.

58:21
    Jan Hucl (PLZ) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Litvínov.

58:00
    Dvě minuty do třetí sirény.

55:35
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tuhle situaci Plzeňští hodně podcenili, zazmatkovali ve vlastním pásmu a puk našel JAKUBA PROCHÁZKU, který nikým neatakován z mezikruží potřetí propálil Mazance. Asistence Jakub Zdeněk.

55:07
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Spravedlnost přeci jen je. Indiáni téměř dvě třetiny jsou lepším týmem, ale vyrovnání se dočkali až nyní díky gólu TOMÁŠE BLUMENTRITA. Asistence Martin Němec, Jakub Bernad.

53:40
    Chemici jsou v pěti, tahle neproměněná přesilovka může indiány hodně mrzet.

52:24
    Litvínov ve čtyřech.

51:40
    Marek Zavřel (LIT) se provinil sekáním a posílá svůj tým do tří.

50:24
    Jan Bittner (LIT) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění. Přesilovka pro indiány.

48:27
    Domácí jsou v plném počtu.

46:27
    Další trest pro domácí barvy, Ondřej Hošťálek (PLZ) se provinil podražením.

44:59
    Litvínov spíše ubránil svou přesilovku a domácí jsou kompletní.

42:59
    Michal Špaček (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro hosty.

41:38

40:01

40:00

39:38
    Ale hosté si v pěti dlouho nepobyli, Jakub Havelka (LIT) dostává menší trest za podražení.

39:19
    Chemici jsou v plném počtu, zuby nehty se nyní drtivému tlaku Plzně ubránili.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 14. Bernad (Němec, Faschingbauer), 56. Blumentrit (Němec, Bernad) - 6. Písařík (Jurčík), 24. Račuk (Matai, Procházka), 56. Procházka (Zdeněk)

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Hucl, Ruprecht, Houfek, Slavík, Sullman, Špaček, Blumentrit - Váchal, Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Pacanda, Pašek, Hájek, Bernad, Němec.
    HC Litvínov: Nechvátal - Hora, Čejka, Račuk, Eminger, Smolka, Švarc, Havelka, Matai, Kasal, Zavřel, Pisařík, Procházka, Jurčík, Zilcher, Ejem, Zdeněk, Kafan, Bittner.