Opava – Pardubice 1:4 (kon.) | Slavia – Sparta 3:6 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 3:2 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Jihlava 6:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (0:1, 1:1, 1:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 17.02.2011, 18:00 • Budva raréna České Budějovice • DHL Extraliga juniorů

I když to už vypadalo s domácími mladíky bledě, tak nakonec si ze souboje proti Olomouci odnáší dva body za výhru v prodloužení. Vítěznou branku trefil pro domácí Jakub Marek při přesolovce čtyři na tři. Z Českých Budějovic vás zdraví Petr Lundák s přáním příjemného zbytku čtvrtečního dne. (20:24:08)

65:00

64:09
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Parádní tečka za utkáním. Pět vteřin před koncem púřesilové hry se do střely opřel JAKUB MAREK a na tuto střelu už Kůdela nestačil zareagovat. Asistence: Radek Seidl, Josef Klement

63:00
    Slibnou domácí přesilovku brzdí ofsajd, vhazuje se uprostřed.

62:08
    Martin Kvapil (OLO) - 2 minuty - držení protihráče - 4/3

61:17
    Od začátku prodloužení jsou aktivnější domácí, ale jejich apetit brzdí icing.

60:01

Vyloučení: 6:8 navíc - osobní 10 minutový trest pro Petra Ustrnula (OLO)

Využitá přesilovka: 1:2

60:00

58:06
    Hlasatel v Budvar aréně ohlašuje poslední dvě minuty třetí třetiny. Zdá se ale, že uvidíme ještě prodloužení. Chvíli poté si bere trenér Olomouce oddechový čas.

56:57
    Martin Sekera si dlouho hrál s pukem a s olomouckými obránci a dostal se i do zakončení, ale to si bez potíží pohlídal Kůdela.

56:25
    Hra se po delší době zase přelevá do obranné třetiny hostů.

55:50
    5/5

55:11
    Zatím létají střely Olomouce mimo dosah domácí branky, Hrubec tak jen kontroluje, kam černý touš zrovna zamíří.

54:31
    4/5 1,20 minuty

53:50
    Jan Předota (CEB) - 2 minuty - hákování - 4/4 41 vteřin

53:21
    Krásnou přesilovku teď předvádějí domácí mladíci. Jedna střela za druhou, pokaždé z jiné pozice, pěkné přihrávky... To vše těší i publikum.

52:31
    Petr Ustrnul (OLO) - 2 minuty - držení protihráče - 5/4

51:49
    A domácí opět před Kůdelou, jedna akce střídá druhou.

Petr Lundák

Branky a nahrávky: 39. Dietz (Sumerauer, Marek), 49. Ježek, 65. Marek (Seidl, Klement) - 7. Málek (Ustrnul), 27. Rác (Schejbal, Ustrnul)

Banes Motor České Budějovice: Hrubec (Kantor) - Kříž, Klement, Předota, Jáchym, Semerád, Kolařík, Dietz - Seidl, Sedlák, Marek, Přibyl, Sekera, Sumerauer, Švihálek, Turek, Zvoník, Heřman, Ježek, Rousek
    HC Olomouc: Kůdela (Motáň) - Ustrnul, Schejbal, Brandýs, Kvapil, Kreisel, Pozděna, Fryč, Axman - Haas, Málek, Vaněk, Ogrizek, Voznica, Králík, Mareček, Lehečka, Machala, Rác, Heža, Sedlář