Litvínov – Liberec 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    JAN KOLÁŘ dostal nabito a z pravého kruhu zamířil přesně mezi Sedláčkovy betony. Bonusový bod si tak odvážějí Pardubice.

62:20
    Vypadá to, že se oba týmy nikam netlačí a čekají na samostatné nájezdy.

60:38
    Hamrlíkovu bombu od modré Růžička sráží do rohu kluziště.

60:01

V šedesáti minutách se nerozhodlo na řadu tak příjde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:31
    Ihned z buly pálil Sýkora, Růžička ale bleskově zareagoval proti jeho střele, kterou vyrazil pravým betonem.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

57:38
    Dnešn zápas sleduje 5493 diváků.

56:35
    Špirko, který je hladový po hattricku se prosmýkl před Sedláčka, ale domácího brankáře potřetí nepřekonal.

55:45
    Hamrlíkovo nahození od modré čáry končí v náručí Růžičky.

53:24
    Ani z této přesilové hry nic nebylo. Pardubice jsou kompletní.

51:58
    Puk se po vyhození od jednoho z pardubických hráčů ocitl na střídačce hostí, vylučovat se ale nebude.

51:24
    Zlínský útočník Stanislav Balán byl dvakrát atakován. Nejprve rozhodčí nevylučovali což se nelíbilo domácímu publiku. Při druhém ataku už ale sudí posílají na trestnou lavici Jan Koláře (PCE) 2 min za faul loktem.

50:40
    Tomáš Zohorna se protlačil až před Sedláčka, který jeho ránu ztlumil na svoji hruď.

49:56
    Pardubice také nevyužili výhodu přesilové hry a Zlín je kompletní.

47:48
    Filip Čech (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

47:31
    Řezníček si připsal důležitý obranný zákrok, když zastavil únik Koukala.

46:38
    Zlínská dvojice Důras, Sýkora mohla jít dopředu, ale oba hráči v útočném pásmu popadali jako kuželky a tím akci Zlína zhatili.

45:26
    Zohorna se napřáhl, jeho pokus se střetl pouze s mantinelem.

43:53
    Buly před Sedláčkem.

42:27
    Zlín v přesilovce nic nevymyslel a hosté jsou bez újmy tedy kompletní.

40:28
    Hned z kraje třetí třetiny přesilová hra pro Berany. Vyloučen je Marek Drtina (PCE) 2 min za držení protihráče.

40:01

Ve druhé třetine jsme viděli také po jedné brance na každé straně. Za Pardubice se prosadil dnes už podruhé Rastislav Špirko. Za Zlín srovnal dvacet sekund před druhou sirénou Roman Vlach. Zásahy brankářů: Růžička (9) - Sedláček (8) Třetí třetina začne v 19:52.

40:00

39:41
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani to přeci jenom stihli. Těsně před koncem druhé třetiny vymetl horní růžek pardubické branky ROMAN VLACH. Tomu asistoval Pavel Kubiš.

37:45
    Somík se ocitl v dobré šanci, Sedláček vyráží betonem.

37:08
    Pernikáři se usadili před Sedláčkem a zlínští čelí drtivému náporu.

35:02
    Zlínská dvojice Kubiš, Čech upalovala směr Martin Růžička. V poslední chvíli ale vpadl obětavě do přihrávky pro Čecha obránce Drtina a zamezil tak jakémukoliv drama.

33:36
    Čech střílel ihned po vhazování, Růžičku nepřekvapil.

33:29
    Střela Siváka byla zblokována Jillsonem do ochranné sítě.

32:00
    Hosté využívají přesilovou hru, obránce Švrček už byl skoro na ledě, ale ještě před jeho návratem se prosadil dnes podruhé RASTISLAV ŠPIRKO. Asistence: Martin Bartek.

30:04
    Jan Švrček (ZLN) si něco vyříkával ve středovém kruhu s Rákosem, kterého poté odhodil na zem a odpyká si dvě minuty za hrubost.

29:30
    Sýkora nahrál Hamrlíkovi, který střílel téměř z brankoviště, Růžičku nepřelstil. Eaton je kompletní.

28:18
    Zlín se teď sám vytlačil z pásma, když Leška nezachytil nepřesnou rozehrávku Köhlera. Lučka je na ledě Zlín hraje přesilovku 5na4.

27:41
    Galvas vybojoval před Růžičkou faul a Zlín bude hrát přesilovku 4na3. Radovan Somík (PCE) 2 min hákování.

26:55
    Růžička kryje nebezpečnou střelu Hamrlíka z rohu kluziště.

26:20
    Martin Lučka (ZLN) 2 min hrubost - Adam Pineault (PCE) 2 min hrubost.

25:06
    Zlín je kompletní. Icing Pardubic.

24:40
    Hosté dlouho kombinovali v přesilovce, nakonec se po přihrávce Somíka dostal ke střele Špirko, ale toho Sedláček vychytal.

23:01
    Martin Matějíček (ZLN) 2 min podražení.

21:32
    Po Sýkorově přihrávce pálil Rachůnek, ale mimo.

20:01

Na začátku jsme viděli hokej s velkým nasazením, který ale postupem času upadal. Šance ale neubývaly. Do vedení se dostali domácí, když v přesilovce tečoval Linhartův pokus do sítě kapitán Balaštík. Hostům se podařilo vyrovnat, když po přihrávce Barteka skóroval Rastislav Špirko. Zásahy brankářů: Sedláček (8) - Růžička (8) Druhá třetina začne v 19:01

20:00

19:40
    Pernikáři byli delší dobu před Sedláčkem, vytvořili si několik nebezpečných šancí. Buly po pravé ruce zlínského brankáře.

17:12
    Filip Čech se vypracoval do šance, bohužel zakončení se mu nepovedlo, tak jak by si asi představoval.

16:18
    Zlínští si po obdržené brance vytvořili před Růžičkou tlak, který končí Důrasovým postavením v ofsajdu.

15:11
    Pardubice se dočkávají vyrovnání. RASTISLAV ŠPIRKO si po přihrávce Barteka elegantně obhodil zlínského brankáře a vyrovnává. Asistence: Bartek, Mezei.

14:51
    Bartek vyprášil střelou od mantinelu pravý Sedláčkův beton.

13:59
    Na zlínském brankovišti operoval Radil, jenže neproměnil.

13:34
    Po přihrávce Koláře se mohl dostat do dobré šance Rákos, pardubický útočník si ale příliš dlouho rovnal puk až o něho posléze přišel.

13:13
    Další icing Pardubic.

13:01
    Z protiútoku se dostal do šance Sivák, brankář Růžička byl ale dnes poněkolikáté úspěšný.

12:52
    Ihned po buly ujel zlínské obraně Bartek, ale slovenský útočník zamířil těsně vedle Sedláčkovy branky.

12:42
    Icing Pardubic, buly před Růžičkou.

11:40
    Růžička výborně zasahuje proti střele Köhlera.

10:20
    Teď se Sedláček blýskl parádním zákrokem, kdy se roztáhl na brankové čáře a zlikvidoval samostatný nájezd Špirka.

10:04
    Střela od Rákose vypadla Sedláčkovi z lapačky, na podruhé si už ale zlínský brankář puk pohlídal.

9:15
    Kotouč byl ztečován na domácí střídačku. Buly před Sedláčkem.

7:49
    Po přihrávce Lešky se dostal do dobré šance obránce Linhart. Brankář Růžička mu ale jeho úmysl vstřelit branku zkazil.

6:51
    Hosté se na chvíli usadili před Sedláčkem, ale vážnou šanci si nevypracovali.

6:01
    Proti Matějíčkově střele tahem vystavil Růžička svoji lapačku.

5:56
    Tentokrát zakázané uvolnění na straně Pardubic, buly před Růžičkou.

5:46
    Další icing Zlína.

4:28
    Důras nezachytil přihrávku od Rachůnka a píská se icing, hra se přesouvá před Sedláčka.

3:48
    Köhlerovu ránu neudržel Růžička v lapačce, ale na druhý pokus ji chytá.

1:42
    Domácím hokejistům netrvalo příliš dlouho, aby početní výhodu zúžitkovali. Střelu Tomáše Linharta tečoval těsně před Růžičkou domácí kapitán JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Linhart, Hamrlík.

1:28
    První vyloučení dnešního utkání, Rastislav Špirko (PCE) 2 min podražení.

1:16
    Ke střele se odhodlal obránce Starý, trefil však Sedláčkovu hruď.

0:22
    Infarktový začátek dnešního utkání. Nejprve se ocitl v obrovské šanci pardubický Jan Starý, ale Sedláček ho na dvakrát vykryl. Na opačné straně uháněl sám na Růžičku Leška, ale trefil pouze jeho levý beton.

00:01

PSG Zlín: Sedláček- Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Matějíček, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - F. Čech, Balán, Sivák - Holík, Roman Vlach, Kubiš.

HC Eaton Pardubice: M. Růžička - M. Drtina, Kaberle, Jillson, Mezei, Píša, Kolář II, Kočí, Mocek - Kolář I, Koukal, Zohorna - Somík, Radil, Bartek - Pineault, Špirko, Buchtele - Semorád, Kousal, Rákos.

Rozhodčí: Šindler, Šír - Jelínek, Pešek .

Příjemný páteční podvečer ze Zlína. Dnes domácí Berani hostí pardubický Eaton, který má ještě šanci zabojovat o přímou účast ve čtvrtfinále. Domácí Berani už ho mají téměř jisté, ale přesto dnes budou chtít zvítězit. Zlínští jsou kompletní narozdíl od hostů. Ti postrádají hned čtveřici zraněných hráčů. Utkání začíná v 18:10.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Balaštík (Linhart, Hamrlík), 40. Vlach (Kubiš) - 16. Špirko (Bartek, Mezei), 32. Špirko (Bartek), 64. Kolář

Berani Zlín: Sedláček- Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Matějíček, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - F. Čech, Balán, Sivák - Holík, Roman Vlach, Kubiš.
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - M. Drtina, Kaberle, Jillson, Mezei, Píša, Kolář II, Kočí, Mocek - Kolář I, Koukal, Zohorna - Somík, Radil, Bartek - Pineault, Špirko, Buchtele - Semorád, Kousal, Rákos.

Rozhodčí: Šindler, Šír - Jelínek, Pešek