Litvínov – Liberec 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    JAN KOLÁŘ dostal nabito a z pravého kruhu zamířil přesně mezi Sedláčkovy betony. Bonusový bod si tak odvážějí Pardubice.

59:31
    Ihned z buly pálil Sýkora, Růžička ale bleskově zareagoval proti jeho střele, kterou vyrazil pravým betonem.

51:24
    Zlínský útočník Stanislav Balán byl dvakrát atakován. Nejprve rozhodčí nevylučovali což se nelíbilo domácímu publiku. Při druhém ataku už ale sudí posílají na trestnou lavici Jan Koláře (PCE) 2 min za faul loktem.

47:48
    Filip Čech (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

40:28
    Hned z kraje třetí třetiny přesilová hra pro Berany. Vyloučen je Marek Drtina (PCE) 2 min za držení protihráče.

39:41
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani to přeci jenom stihli. Těsně před koncem druhé třetiny vymetl horní růžek pardubické branky ROMAN VLACH. Tomu asistoval Pavel Kubiš.

35:02
    Zlínská dvojice Kubiš, Čech upalovala směr Martin Růžička. V poslední chvíli ale vpadl obětavě do přihrávky pro Čecha obránce Drtina a zamezil tak jakémukoliv drama.

32:00
    Hosté využívají přesilovou hru, obránce Švrček už byl skoro na ledě, ale ještě před jeho návratem se prosadil dnes podruhé RASTISLAV ŠPIRKO. Asistence: Martin Bartek.

30:04
    Jan Švrček (ZLN) si něco vyříkával ve středovém kruhu s Rákosem, kterého poté odhodil na zem a odpyká si dvě minuty za hrubost.

29:30
    Sýkora nahrál Hamrlíkovi, který střílel téměř z brankoviště, Růžičku nepřelstil. Eaton je kompletní.

27:41
    Galvas vybojoval před Růžičkou faul a Zlín bude hrát přesilovku 4na3. Radovan Somík (PCE) 2 min hákování.

26:20
    Martin Lučka (ZLN) 2 min hrubost - Adam Pineault (PCE) 2 min hrubost.

23:01
    Martin Matějíček (ZLN) 2 min podražení.

15:11
    Pardubice se dočkávají vyrovnání. RASTISLAV ŠPIRKO si po přihrávce Barteka elegantně obhodil zlínského brankáře a vyrovnává. Asistence: Bartek, Mezei.

10:20
    Teď se Sedláček blýskl parádním zákrokem, kdy se roztáhl na brankové čáře a zlikvidoval samostatný nájezd Špirka.

1:42
    Domácím hokejistům netrvalo příliš dlouho, aby početní výhodu zúžitkovali. Střelu Tomáše Linharta tečoval těsně před Růžičkou domácí kapitán JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Linhart, Hamrlík.

1:28
    První vyloučení dnešního utkání, Rastislav Špirko (PCE) 2 min podražení.

0:22
    Infarktový začátek dnešního utkání. Nejprve se ocitl v obrovské šanci pardubický Jan Starý, ale Sedláček ho na dvakrát vykryl. Na opačné straně uháněl sám na Růžičku Leška, ale trefil pouze jeho levý beton.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Balaštík (Linhart, Hamrlík), 40. Vlach (Kubiš) - 16. Špirko (Bartek, Mezei), 32. Špirko (Bartek), 64. Kolář

Berani Zlín: Sedláček- Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Matějíček, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - F. Čech, Balán, Sivák - Holík, Roman Vlach, Kubiš.
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - M. Drtina, Kaberle, Jillson, Mezei, Píša, Kolář II, Kočí, Mocek - Kolář I, Koukal, Zohorna - Somík, Radil, Bartek - Pineault, Špirko, Buchtele - Semorád, Kousal, Rákos.

Rozhodčí: Šindler, Šír - Jelínek, Pešek