Zvolen – Poprad 9:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:5 (kon.) | Košice – Skalica 5:1 (kon.)
HC Slovan – Banská Bystrica 3:2 (kon.) | Nitra – Martin 7:3 (kon.)
HKM Zvolen
9:2 (3:0, 5:0, 1:2)
HK Poprad
sk Pátek 18.02.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

56:29
    Poprad dal gól!
    Wanvig znižuje, keď delovkou z pravého kruhu prestrelil Škrečka!

55:50
    Kledrowetz úplne sám pred Škrečkom netrafil bránku!

54:41
    Hostia budú hrať presilovku, na dve minúty ide Baláž.

48:46
    Svitana ide na dve minúty a domácim sa čřta možnosť na desiatku!

47:28
    Zvolen dal gól!
    Baláž si spracoval prihrávku od Ďalogu, dostal sa do sóla a rutinérsky zakončuje!

46:47
    Tak predsa len sa hostia dočkali čestnému úspechu! Škovira unikol po ľavej strane a z veľkého uhla prekvapil Škrečka!

Poprad začne tretiu tretinu presilovkou, v závere prostrednej časti dostal 2 minúty Čierny.

39:27
    To je neuveriteľné, ďalší gól HKm v oslabení! Barinka teraz obišiel popradského obrancu ako malého žiačika a rutinérsky zakončuje svoj blafák!

39:15
    Domáci skórujú aj v oslabení! Do úniku sa dostala dvojica Baláž - Kučný a druhý menovaný prekonáva Melicherčíka!

37:54
    Únik Popradčanov dvaja na jedného, Bokroš fauloval a ide na dve minúty.

35:52
    Puk letel do opustenej popradskej bránky, Kopecký ho odpálil mimo ihriska a ide na dve minúty za vyhodenie puku!

35:04
    Wanvig ide na dve minúty, tak že by gólová smršť Zvolena pokračovala?

34:40
    Gól nakoniec platí! Je pripísaný Trochtovi, ktorý bol zo Zvolenčanov posledný pri puku.

34:40
    Ďalšia gólová situácia, Malina si dal teraz vlastný gól! Situáciu ešte posudzuje videorozhodca. Isté je, že Melicherčík strieda Lipovského. Bude to gól?

34:03
    Zvolen zvyšuje skóre! Popradská obrana teraz nechala pred Lipovským niekoľko hráčov a Ďaloga z uhla trafil odkrytú bránku!

33:00
    Kledrowetz napriahol od modrej a puk skončil na pravej žrďke Škrečkovej bránky!

32:05
    Štvrtý zásah HKm! Valach vystrelil od modrej a dôrazný Barinka napokon pretlačil puk zblízka za Lipovského chrbát!

31:11
    Lukáš Jurík v šanci, bol však faulovaný Marušiakom. Ten ide na dve minúty za hákovanie.

24:11
    Sily na ľade sa vyrovnajú, na dve minúty ide Wanvig.

23:11
    Hostia si zahrajú presilovku, dve minúty pre Barinku.

17:00
    Škoda nadvakrát vo výbornej šanci neprestrelil Lipovského! Neuveriteľné, už mohlo byť minimálne 6:0.

13:37
    Prvým vylúčeným Zvolenčan Méry, Poprad si zahrá presilovku,

9:30
    Pucher úplne sám pred Lipovským nedal! Popradský gólman je doslova v ohni.

8:17
    Tretí zásah HKm! Po prečíslení prihral Milan Jurík Škodovi, ktorý zblízka prekonáva Lipovského!

6:05
    Fantastická strela Čierneho od modrej, ku ktorému sa dostal puk po vyhratom buly! Kapitán domácich zavesil pod brvno Lipovského bránky!

2:58
    Pucher úplne sám pred Lipovským, trafil iba jeho betóny!

1:39
    Domáci vyhrávajú! Lipovský vyrazil strely Méryho a Trochtu, Méry sa však dostal druhýkrát k puku a zblízka prekonáva popradského brankára!

Richard Blaho

Branky a nahrávky: 2. Méry (Trochta), 7. Čierny (Pucher), 9. Škoda (M. Jurík), 33. Barinka (Méry, Valach), 35. Ďaloga (L.Jurík, Baláž), 35. Trochta, 40. Kučný (Baláž), 40. Barinka (Trochta), 48. Baláž (Ďaloga, Bokroš) - 47. Škovira (Wanvig, D. Brečák), 57. Wanvig (Rogers, Škovira)

HKM Zvolen: Škrečko - Čierny, Hraško, Bokroš, Ďaloga, Valach, Hranáč, Kučný, Leskovjanský - Zuzin, Pucher, Chovan - Kovář, L. Jurík, Baláž - Barinka, Trochta, Méry - Otčenáš, M. Jurík, Škoda.

HK Poprad: Lipovský - Rogers, D. Brejčák, Kasík, Kledrowetz, Bednár, Kramár, Reimayer, Malina - Wanvig, Svitana, Škovira - Kopecký, Klouda, Kuľha - Rapáč, Takáč, Lapšanský - Pospíšil, Marušiak, Huszárik.

Rozhodčí: Jonák - Šefčík, Jankovič