Zvolen – Poprad 9:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:5 (kon.) | Košice – Skalica 5:1 (kon.)
HC Slovan – Banská Bystrica 3:2 (kon.) | Nitra – Martin 7:3 (kon.)
HC Košice
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
HK Skalica
sk Pátek 18.02.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

56:54
    Košice dali gól!
    FROLÍK si pripisuje ďalší presný zásah, keď útočník košického tímu napodobnil Grona pri treťom góle svojho tímu, Frolík opäť pre dbránou nezaváhal a zvýšil už na celkových 5:1.

48:39
    Domáci hokejisti pridávajú ďalší gól do siete svojho súpera, keď spoza brány našiel Bartoš pripraveného ZÁLEŠÁKA, ktorý bez zaváhania zvyšuje skóre dnešného duelu.

42:48
    Stanislav Gron sa pekne prepracoval do útočného pásma, košický útočník nezaváhal a pekným zakončením zvyšuje na 3:1, asistencia : Tabaček

24:21
    Radek Deyl sa pekne prebral do útočného pásma kde našiel pred bránou voľného FROLÍKA, ktorý nezaváhal a presnou dorážkou posiela svoj tím do vedenia.

18:41
    Domácim hokejistom sa podarilo nakoniec pred koncom prvej tretiny ešte vyrovnať, keď sa spoza brány dostal pred Lakosila MARCEL HAŠČÁK, ktorý na 2x nakoniec prestrelil skalického brankár a diváci v Steel aréne môžu počas prestávky piť svoje pivko spokojnejšie.

11:35
    Skalica dala gól!
    Obrovská chyba domáceho brankára otvára skalici cestu k prvého gólu, keď HOLOVIČ z bekbehndu naslepo nahodil puk smerom na bránu, Július Hudáček neodhadol správne skackajúci puk, ktorý nakoniec končí za jeho chrbátom.

Rastislav Supik

Branky a nahrávky: 19. Haščák, 25. Frolík (Deyl), 43. Gron (Tabaček), 49. Zálešák (Bartoš), 57. Frolík - 12. Holovič