Kometa Brno – Slavia 1:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:4 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 3:5 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:2 (kon.)
Liberec – Motor ČB 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 20.02.2011, 18:10 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

59:48
    Růžička chytá nahození, rychle rozehrává. Schwarz je na lavičce.

59:13
    Marek Schwarz už už odjížděl na lavičku, ale rychle se musel vrátit, aby stihl zastavit střelu Špirka!

57:02
    Výborný Schwarz! Hostující brankář drží naději na body, když se krásně natáhl a betonem zastavil prudkou ránu Somíka!

50:20
    Tomáš Zohorna dostává dvě minuty za držení a Eaton se tak musí znovu bránit ve čtyřech.

46:09
    Uvidíme hru 4/4. Jan Benda dostává dvě minuty za hákování.

45:59
    Zaváhání hostů na útočné modré proměnil v brejk dva na jednoho Kolář I, kterému sjížděl Koukal. Prvně jmenovaný vzal zakončení na sebe a střílel k pravé tyči, ale Schwarz bez problémů vyráží.

44:58
    Znovu přesilová hra pro hosty a znovu bude na trestné lavici sedět slovenský zadák Branislav Mezei. Dvouminutový trest si připisuje za sekání Hyky.

41:38
    Sekání v podání Branislava Mezeie dostává domácí tým do čtyř.

39:20
    Zdeněk Bahenský dává domácím šanci přesilovky pět na tři. Dvě minuty dostává za sekání.

38:44
    Somík dostal slušně nabito a bez rozpaků tvrdě vypálil. Rána domácícho šutera se odráží od horní tyče mimo!

37:59
    Nevýrazná pasáž hry ze strany domácích hráčů dostává možnost k nápravě. David Vrbata totiž dostává dvouminutový trest za sekání.

37:29
    Šance před Růžičkou! Rozhodčí možná přehlédl ofsajd, ale hosté mohli srovnat. Vysoký kotouč si rukou sklepl Divíšek, a puk skákal v brankovišti. Ležící brankář domácích však zastavuje kus černé gumy s pomocí betonu před brankovou čárou.

34:38
    Přesilová hra pro hostující barvy. Jan Semorád zastavil Tomáše Divíška v dobré pozici lehkým zaháknutím a jde za to pykat. Dvě minuty odsedí za hákování.

32:18
    Branka není uznána, protože byla dosažena vysokou holí a to je samozřejmě v rozporu s pravidly.

32:18
    Hosté už se radují ze vstřelené branky, ale rozhodčí rozpažuje a půjde si zavolat. Po ráně Demela se puk snášel za ležícího Růžičku, který už na puk nedosáhl i díky teči jednoho z hostujících hráčů.

30:23
    Přesilovka pro Mladou Boleslav. Za podražení je vyloučen Daniel Rákos.

28:33
    A další velká šance! Buchteleho hrubě nepovedená nahrávka dostala do palebné pozice Davida Vrbatu. Ten však sám před Růžičku nechal vyniknout domácího strážce svatyně, který výborně zakročuje betony.

27:36
    Obrovská šance hostů! Tomáš Divíšek uháněl sám na domácího brankáře Růžičku, ale zakončuje pro hosty pouze nad branku. Puk se mu sice ještě šťastně vrátil před branku, ale tam už na druhý pokus nezakončil.

26:11
    Kolář I ve velké šanci netrefuje klec! Po závaru v brankovišti, kde puk skákal z hokejky na hokejku se do zakončení dostal osamocený Jan Kolář I. Svoje zakončení si však rozhodně představoval jinak, když ho posílá z dobré pozice mimo.

21:39
    Martin Bartek dostává dvě minuty za hrubost, přesilovky pro hosty.

13:14
    Václav Kočí končí přesilovou hru Eatonu. Dvouminutový trest si vysloužil za nedovolené bránění.

11:44
    Další přesilová hra pro Eaton. Daniel Boháč dostává dvě za podražení.

06:50
    Přesilová hra pro Pardubice. Daniel Boháč dostává dvě minuty za hákování.

05:08
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Eaton jde do vedení! ADAM PINEAULT se dostal v útočné třetině ke kotouči, bez váhání od pravého mantinelu vypálil a i díky dobré práci spoluhráčů v brankovišti, skóruje. Asistence: Jan Buchtele a Rastislav Špirko.

01:32
    Přesilovka hostí však končí záhy. Boris Žabka dostává dvě nedovolené bránění.

00:57
    Radovan Somík je prvním vyloučeným hráčem dnešního duelu, dvě minuty dostává domácí forvard za podražení.