Kometa Brno – Olomouc 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 4:2 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Plzeň – Pardubice 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:6 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 2:5 (kon.)
po s.n.
VHK ROBE Vsetín
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 25.02.2011, 16:30Extraliga staršího dorostu

58:55
    Slováček byl za hostující brankou přímo před rozhodčím jasně faulován a domácí tak budou mít v závěru velkou šanci rozhodnout zápas. V signalizované výhodě se sám před gólmanem ocitl Ptáčník, na vyraženým puk ale nedosáhl.

54:37
    Nyní si ale situaci sami komplikují. Trummer předvedl ve středním pásmu faul vysokou holí a Vsetín si zahraje přesilovou hru.

47:15
    Domácí se teď hodně dožadovali odpískání faulu, místo toho však jdou po Kohoutově krosčeku sami do čtyř.

46:15
    Tomáš Prokop vyloučen na dvě minuty za faul loktem. Trefený Janeba se jen velmi těžce zvedá z ledu, nakonec odjíždí na střídačku po svých.

39:20
    ...ne ovšem na dlouho. Za nedovolené bránění putuje na lavici hanby Ťoupal.

36:56
    Rodící se příležitost VHK zastavil Plášil jen za cenu faulu - dvě minuty, sekání.

30:15
    Propok krosčekoval vsetínského útočnéka za Gábovou brankou a síly na ledě se na okamžik vyrovnají.

28:32
    Nyní ale domácí svůj důraz při napadání přehnali. Ondřej Slováček putuje na trestnou lavici na dvě minuty za vražení na ohrazení.

21:04
    Josef Daněk se ve vlastním obranném pásmu dopustil nedovoleného bránění a hosté se tak mohou těšit na svou první přesilovou hru v utkání.

10:42
    Tomáš Pařízek je vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 23. Pokorný, 56. Daněk (Pelc), 65. Ptáčník - 19. Beneš (Švec), 43. Bílek (Hájek, Beneš)

VHK ROBE Vsetín: Bača (Svoboda) - Žabčík, Pelc, Hradil, Žák, Báchor, Galia, Kovář, Štědrý - Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Podskalský) - Kříž, Plášil, Škopek, Ťoupal, Pařízek, Piegl, Prokop - Mareš, Rob, Beneš, Bílek, Trummer, Švec, Hájek, Svoboda, Ruda.