HC Brumov-Bylnice
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
HOKEJ Uherský Ostroh
Sobota 26.02.2011, 16:50Krajská liga mužů

Domácí hokejisté zvládli vstup do finálové série podle představ jasným vítězstvím 4:0. Brumov si výhru zasloužil, hosté takřka nic nepředvedli a Brumov byl i aktivnějším celkem. Ve čtvrtek nás čeká druhé střetnutí opět na brumovském ledě. Přeji příjemný zbytek večera. (19:14:58)

60:00

59:44
    Vyloučen hráč hostí Kundera za zdržování hry.

59:40
    Vyloučen hráč hostí Horsák za hákování.

54:50
    Brumov právě vstřelil branku!

Přečíslení dva na jednoho krásně vyřešil Tomáš Novák, který předložil krásnou přihrávku Daliboru Gergelovi, který jen zasunul puk po zemi do branky hostů. Stav utkání je 4:0!

48:45
    Zakázané uvolnění domácích.

46:29
    Brumov hraje v plném počtu.

44:29
    Vyloučen domácí Gajdošík za nedovolenou výstroj.

43:10
    Hraje se především ve středním pásmu bez větších šancí.

40:01

Ve druhé třetině jsme gól neviděli. Hra se vyrovnala, i hosté měli své šance. Brumovští se budou ve zbývající části snažit o udržení skóre. Třetí třetina začne asi v 18:35.

40:00

36:08
    Brumov se nyní usadil v útočném pásmu a své soupeře přetláčí.

34:03
    Ofsajd hostů.

31:08

30:37
    Brumov vyhazuje přes všechny čáry.

29:52
    Po nahození jednoho z hostujících obránců ukrývá Tuček puk v náručí.

29:20
    Brumov hraje ve čtyřech.

29:08
    Vyloučen domácí Mokrejš na dvě minuty za držení. Hosté si zahrají 12 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 7. Mokrejš Petr (Novák Tomáš), 10. Mokrejš Petr (Gergela Dalibor), 12. Luža Patrik (Novák Tomáš), 55. Gergela Dalibor (Novák Tomáš)