Sobota 26.02.2011, 16:50Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:50.

HC Brumov-Bylnice:Tuček, Bublák - Gajdošík, Luža, Březík, Htatký, Bahula, Bednařík, Špondr, Mokrejš, Gergela, Novák, Peterka,Vaněk, Martinec, Machala, Plachtovič, Sýs, Medveděv, Nesrsta

Hokej Uherský Ostroh: Bříštěla, Valúch - Šudoma, Frolek, Horsák, Klauda, Rozhon, Nedíval, Uherek, Barák, Gabriška, Karpíšek, Kundera, Schuster, Toth, Ťok, Zalubil

Rozhodčí: Dobeš - Mana, Novák.

Dobrý večer vážení hokejoví přátelé. Je před námi první finálový duel Krajské ligy mužů Zlínského kraje mezi celky HC Brumov - Bylnice a Hokej Uherský Ostroh. Domácí Brumov bude chtít vkročit vítězně za zlatým snem. Utkání začne v 17:00. Přeji příjemnou zábavu. Komentovat pro vás bude Stanislav Bačo.

00:01

1:56
    Utkání začalo velmi svižným tempem, hraje se hodně do těla. Zatím se nepřerušuje.

2:38
    Ofsajd Brumova.

3:09
    Střelu Mokrejše chytá do lapačky Břištěla.

3:54
    V ofsajdové pasti se ocitl Petr Mokrejš, zatím neaktivnější hráč Brumova.

5:38
    Krásný efektní zákrok lapačkou provedl Tuček po střele Uherka.

6:26
    Hosté ujeli dva na jednoho, Martin Barák vzal na sebe zodpovědnost, ale střelou Tučka nepřekonal.

6:35
    Brumov právě vstřelil branku!

Klasická situace nedáš dostaneš! Novák po buly chtěl jen vyhodit puk z obranné třetiny a nevědomě tak našel Petra Mokrejše, který střelou z pravé strany překonal Břištělu střelou mezi betony. Stav utkání je 1:0!

9:29

Brumov sklízí ovoce za svou snahu! Dalibor Gergela nabil mezi kruhy Petru Mokrejšovi, který vymetl levou šibenici. Stav utkání je 2:0!

10:37
    Vyloučen hráč hostí Horsák Viktor na dvě minuty za sekání.

11:56

Domácí využívají přesilovku! Tomáš Novák ideálně nabil na modré čáře Patriku Lužovi, který se trefil k levé tyči Břištělovy branky a zvyšuje tak na 3:0!

12:42
    Vyloučen domácí kapitán Jaroslav Vaněk na 2 plus 2 minuty za vysokou hůl.

14:10
    Vyloučen hráč hostí Klauda Ivan na dvě minuty za krosček. Síly na ledě se tak vyrovnávají.

20:00

Skončila nám první třetina, ve které byl jasně lepší celek domácích, což potvrzuje prozatímní skore 3:0 pro domácí. Druhá třetina začne asi v 17:45.

20:01

21:07
    Vyloučen domácí Peterka na dvě minuty za sekání.

22:17
    Brumov se velmi dobře brání a hosté díky nepřesnostem odehrávají puk na zakázané uvolnění.

23:07

24:55
    Machalovu střelu z levé strany kryje Břištěla do lapačky.

Dnešní utkání sleduje 353 platících diváků.

26:23
    Nyní si domácí Pavel Bahula spletl rozhodčího se soupeřem a dal rozhodčímu čisté tělo. Komická to situace.

26:52
    Na domácí straně je vyloučen Gergela na dvě minuty za držení hole a na straně hostů je vyloučen Horsák taktéž na dvě minuty za hákování.

27:20
    Vyloučen domácí Luža na dvě minuty držení.

29:08
    Vyloučen domácí Mokrejš na dvě minuty za držení. Hosté si zahrají 12 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

29:20
    Brumov hraje ve čtyřech.

29:52
    Po nahození jednoho z hostujících obránců ukrývá Tuček puk v náručí.

30:37
    Brumov vyhazuje přes všechny čáry.

31:08

34:03
    Ofsajd hostů.

36:08
    Brumov se nyní usadil v útočném pásmu a své soupeře přetláčí.

40:00

Ve druhé třetině jsme gól neviděli. Hra se vyrovnala, i hosté měli své šance. Brumovští se budou ve zbývající části snažit o udržení skóre. Třetí třetina začne asi v 18:35.

40:01

43:10
    Hraje se především ve středním pásmu bez větších šancí.

44:29
    Vyloučen domácí Gajdošík za nedovolenou výstroj.

46:29

48:45

54:50

Přečíslení dva na jednoho krásně vyřešil Tomáš Novák, který předložil krásnou přihrávku Daliboru Gergelovi, který jen zasunul puk po zemi do branky hostů. Stav utkání je 4:0!

59:40
    Vyloučen hráč hostí Horsák za hákování.

59:44
    Vyloučen hráč hostí Kundera za zdržování hry.

60:00

Domácí hokejisté zvládli vstup do finálové série podle představ jasným vítězstvím 4:0. Brumov si výhru zasloužil, hosté takřka nic nepředvedli a Brumov byl i aktivnějším celkem. Ve čtvrtek nás čeká druhé střetnutí opět na brumovském ledě. Přeji příjemný zbytek večera. (19:14:58)

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 7. Mokrejš Petr (Novák Tomáš), 10. Mokrejš Petr (Gergela Dalibor), 12. Luža Patrik (Novák Tomáš), 55. Gergela Dalibor (Novák Tomáš)