Sobota 26.02.2011, 16:50Krajská liga mužů

59:40
    Vyloučen hráč hostí Horsák za hákování.

54:50
    Brumov právě vstřelil branku!

Přečíslení dva na jednoho krásně vyřešil Tomáš Novák, který předložil krásnou přihrávku Daliboru Gergelovi, který jen zasunul puk po zemi do branky hostů. Stav utkání je 4:0!

44:29
    Vyloučen domácí Gajdošík za nedovolenou výstroj.

29:08
    Vyloučen domácí Mokrejš na dvě minuty za držení. Hosté si zahrají 12 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

27:20
    Vyloučen domácí Luža na dvě minuty držení.

26:52
    Na domácí straně je vyloučen Gergela na dvě minuty za držení hole a na straně hostů je vyloučen Horsák taktéž na dvě minuty za hákování.

21:07
    Vyloučen domácí Peterka na dvě minuty za sekání.

14:10
    Vyloučen hráč hostí Klauda Ivan na dvě minuty za krosček. Síly na ledě se tak vyrovnávají.

12:42
    Vyloučen domácí kapitán Jaroslav Vaněk na 2 plus 2 minuty za vysokou hůl.

11:56

Domácí využívají přesilovku! Tomáš Novák ideálně nabil na modré čáře Patriku Lužovi, který se trefil k levé tyči Břištělovy branky a zvyšuje tak na 3:0!

10:37
    Vyloučen hráč hostí Horsák Viktor na dvě minuty za sekání.

9:29

Brumov sklízí ovoce za svou snahu! Dalibor Gergela nabil mezi kruhy Petru Mokrejšovi, který vymetl levou šibenici. Stav utkání je 2:0!

6:35

Klasická situace nedáš dostaneš! Novák po buly chtěl jen vyhodit puk z obranné třetiny a nevědomě tak našel Petra Mokrejše, který střelou z pravé strany překonal Břištělu střelou mezi betony. Stav utkání je 1:0!

6:26
    Hosté ujeli dva na jednoho, Martin Barák vzal na sebe zodpovědnost, ale střelou Tučka nepřekonal.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 7. Mokrejš Petr (Novák Tomáš), 10. Mokrejš Petr (Gergela Dalibor), 12. Luža Patrik (Novák Tomáš), 55. Gergela Dalibor (Novák Tomáš)