Třebíč – Nymburk 18:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 11:3 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 5:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
18:3 (3:1, 9:1, 6:1)
NED Hockey Nymburk
Neděle 27.02.2011, 10:00 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENA • Liga staršího dorostu

49:54
    Na dvě minuty si odpočine Šafra (NYM) za hákování. Odsedí si celé dvě minuty? To je aktuální otázka,.

34:54
    Kořínek (NYM) si jde sednout na druhou stranu kluziště, než by sám chtěl. Dostal od rozhodčího dvě minuty za hákování a může být rád, že to nebylo trestné střílení.

28:21
    Další vyloučení hostů. ZUMR (NYM) dostal dvě minuty za podražení. Třebíč má přesilovku pět na tři dlouho více jak minuitu.

27:28
    Šafra (NYM) bude trpět na trestné lavici za podražení. Dokáží domácí vsítit další branku, nebo si Šafra odpočine celé dvě minuty?

21:30
    Na dvě minuty za krosček odchází pykat Havelka (NYM)

18:51
    Tománek (NYM) si vysloužil osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Něco nehezkého řekl panu rozhodčímu a hosté tak na deset minut přijdou o jednoho hráče..

14:58
    Prvním vyloučeným hráčem zápasu je David Horký, (TRE) jenž si odpočine na dvě minuty za nedovolené bránění.

Milan Píša

Branky a nahrávky: 9. Horký (Marek), 13. Marek (Horký), 20. Horký, 25. Abrahám (Stromecký), 25. Marek (Horký), 25. Vlašín (Marek, Horký), 29. Donutil (Roupec), 30. Vlašín (Horký, Pálka), 31. Horký (Pálka), 32. Salák, 35. Weiss (Horký), 38. Mašek (Abrahám), 46. Abrahám (Mašek, Pálka), 47. Pálka (Marek, Vlašín), 48. Salák (Roupec), 56. Vlašín (Horký, Pelikán), 57. Salák (Roupec), 59. Marek (Vlašín) - 16. Šifta (Výborný), 38. Fiala, 41. Šifta

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Pálka, Pelikán, Sedlář, Donutil, Tvarůžek, Švejda - Vlašín, Marek, Horký - Roupec, Salák, Weiss, Stromecký - Abrahám, Mašek
    NED Hockey Nymburk: Novotný - Fiala, Havelka, Jirousek, Kořínek, Výborný, Zumr, Straňák, Šifta, Petrtýl, Podzimek, Šafra, Tománek