Vlašim – Plzeň 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 2:3 (po s.s.) | Most – Hr. Králové 4:3 (po s.s.)
Pardubice – Dobřany 3:1 (kon.) | Kert Park Praha – Třinec 3:2 (kon.) | Kladno – Karviná 3:0 (kon.)
po s.s.
Elba DDM Ústí nad Labem
2:3 (1:1, 0:1, 0:1)
SK Hokejbal Letohrad
Sobota 05.03.2011, 15:00 • Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

39:30
    Možnost pro domácí rozhodnout! Vyloučen hostující Viktor Mlejnek na 2 minuty za nedovolené bránění.

36:51
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí vyloučen Daniel Prášek za podražení a za hosty vyloučen Miroslav Věchet za hrubost. Hraje se 4 na 4.

33:22
    Neuvěřitelná šance domácích na vyrovnání. Vyloučeni za hrubost: Viktor Mlejnek a Hausler Miroslav! 5 na 3 pro domácí!

31:09
    Domácí mají možnost vyrovnat! Vyloučen hostující hostující Miroslav Hausler na dvě minuty za držení.

27:46
    Domácí se sami připravují o možnost vyrovnat. Vyloučen domácí Lukáš Soukup na 2 minuty za nedovolené bránění.

23:01
    Vyloučen hostující Tomáš Friml na 2 minuty za podražení. 4 na 3 pro domácí.

22:32
    Vyloučen domácí Miroslav Růžička na 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

21:11
    Opět vyloučen hostující Pavel Kormunda na 2 minuty za hákování.

06:56
    A hosté mají také možnost přesilové hry. Vyloučen domácí Aleš Obdržálek na 2+2 minuty za vysokou hůl. Hostující hráč má vyražený zub. Pro domácího hráče nešťastný neúmyslný zákrok.

04:40
    A domácí si zahrají první přesilovku. Vyloučn Kormunda Pavel na dvě minuty za hákování.

Tomáš Kapitán

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Lukáš Soukup (Daniel Prášek), 35. Miroslav Růžička (Miloslav Kváš, Jan Štěpánek), ?. Miroslav Věchet - 10. Viktor Mlejnek (Ondřej Lux), 19. Ondřej Lux (Pavel Kormunda, Miroslav Věchet)

Elba DDM Ústí nad Labem: Hruška Jan (Banda Jan) - Nedbal Tomáš, Kváš Miloslav, Růžička Miroslav, Švanda Petr, Obdržálek Aleš, Votrubec Matěj - Soukup Lukáš, Štěpánek Jan (C), Prášek Jan, Rezek Jan, Plachý Jan, Langthaler Jan, Jírava Jakub, Bím David, Baxa Roland ml., Zrzavecký Jan
    SK Hokejbal Letohrad: Stávek David (Bečka Petr) - Friml Tomáš, Kubíček Tomáš, Věcket Petr, Doleček Martin, Forman Filip - Kormunda Pavel, Lux Ondřej, Věcket Miroslav, Hansler Miroslav, Mlejnek Viktor, Minařík Ladislav, Furik Jan, Protzner Jaromír, Hallorštál David

Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla