Vlašim – Plzeň 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 2:3 (po s.s.) | Most – Hr. Králové 4:3 (po s.s.)
Pardubice – Dobřany 3:1 (kon.) | Kert Park Praha – Třinec 3:2 (kon.) | Kladno – Karviná 3:0 (kon.)
HBC Kladno
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HbK Karviná
Sobota 05.03.2011, 18:00 • Městská hokejbalová aréna v Kladně • CROSSDOCK Extraliga

43:02
    Emoce se vyostřují, hosté situaci neunášejí a jsou tak znovu vyloučeni. Tomiczek je vyloučen za držení a karvinský kapitán Parvíček dostává po diskuzích s rozhodčím osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

40:06
    Na trestnou si půjde odpočinout i jeden z domácích, Štěpáník je vyloučen za příliš mnoho hráčů na hřišti.

38:55
    Hosté nezvládají emoce. Za sekání si půjde odpočinout M.Kubica.

37:30
    Kladenští teď nevyužili déle než minutu trvající výhodu, kdy bylo signalizováno vyloučení jednoho z Karvinských. Na trestnou odchází Zaremba za nedovolené bránění.

30:45
    Ogurčák se objevil sám v obrovské šanci, z mezikruží však trefil jen Barákův beton. Z následné dorážky netrefil odkrytou branku ani Wróbel.

21:15
    Za držení je vyloučen znovu hostující hráč, na trestné si odpočine V.Pilch.

14:17
    Poté se strhla potyčka přerd hostujícím gólmanem, výsledkem je série vyloučení, Kladenský Wróbel za hrubost a karvinský Vobořil na 2+2 minuty za hrubost a napadení. Kladenští tak budou hrát 5 na 3.

13:18
    I po vhazování pokračovali domácí v útočení a hosté se tak ubránili pouze za cenu faulu. Vyloučen je hostující Zaremba za držení.

3:29
    A je tu první vyloučení, za vysokou hůl je vyloučen domácí Šíma.

Martin Kadlec

Branky a nahrávky: 24. Sýkora (Nedvěd), 39. Nedvěd (Sýkora), 39. Kopecký (Ogurčák)

HBC Kladno: Jirotka, Tvarůžek - Dědič, Kúdela, Sýkora, Rejthar T., Soukup, Honický, Hájek - Topolánek, Ogurčák, Štěpáník, Wróbel, Kopecký, Příhoda, Nedvěd, Šícha, Stahl, Šíma, Hnízdil
    HbK Karviná: Barák, Vašek D. - Dittman, Zaremba, Tomiczek, Pilch V., Konečný, Kubica L. - Kubica M., Pietrasz, Zbořil, Parvíček, Barnošák, Novák, Pilch A., Vašek M., Řehůřek

Rozhodčí: Barna, Žák