HC Brumov-Bylnice
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
HOKEJ Uherský Ostroh
Sobota 12.03.2011, 16:00Krajská liga mužů

Brumovští hokejisté si nyní užívají radost z výhry Krajské ligy mužů! Domácí si dnes výhru zasloužili, neboť využili svoje šance. Loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek večera. (19:24:50)

60:00

58:49
    Hosté hrají bez brankáře.

57:46
    Vyloučen domácí Sýs na dvě minuty za vysokou hůl.

55:38
    Brumov právě vstřelil branku!

Martin Peterka obkroužil branku a z otočky střelou švihem překonal hostujícího golmana. Stav utkání je 4:1!

54:09
    Vyloučen hostující Frolek na dvě minuty za zdržování hry.

50:41
    Uherský Ostroh právě vstřelil branku!

Vaňkovu střelu od modré čáry si ztěčoval do brány Zdeněk Hlatký - domácí obránce. Tuček nemohl reagovat. Stav utkání je 3:1!

49:28
    Po dlouhé době se přerušuje díky zakázanému uvolnění hostí.

45:08
    Vyloučen domácí Bahula na dvě minuty za sekání.

40:28

Domácí dávají branku hned ze začátku třetí třetiny a tím odskakují hostům do tříbrankového vedení! Tomáš Novák ideálně nabil mezi kruhy Petru Mokrejšovi, který vymetl pravou šibenici Valúchovy klece. Stav utkání je 3:0!

40:01

Skončila nám druhá třetina, ve které jsme neviděli goly, ale zato jsme mohli vidět dynamičtější hokej než v první třetině. Třetí třetina začne v 18:44.

40:00

37:49
    Vyloučení na obou stranách. Za Brumov je vyloučen Nesrsta za hákování a na straně hostů je vyloučen Gabriška za hrubost.

36:51
    Nyní nebezpečně vystřelil jeden z ostrožských obránců, Tuček ale střelu viděl a bezpečně ji chytá.

35:44
    A vysoká hůl do třetice. Tentokrát je vyloučen domácí Březík na dvě minuty za již zmíněnou vysokou hůl.

35:12
    A to samé na druhé straně. Vyloučen hostující Frolek na dvě minuty za vysokou hůl.

35:08

33:27
    Pěkná akce domácích, když Luža nabil na pravou stranu Mokrejšovi, ten ovšem terfil jen Valúchův beton, od kterého se puk odrazil do ochranné sítě.

Dnešní utkání sleduje 413 diváků.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 4. Plachtovič Jiří (Mokrejš Petr), 8. Sýs Marek (Vaněk Jaroslav), 41. Mokrejš Petr (Novák Tomáš, Plachtovič Jiří), 56. Peterka Martin - 51. Vaněk Štěpán