HC Brumov-Bylnice
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
HOKEJ Uherský Ostroh
Sobota 12.03.2011, 16:00Krajská liga mužů

Brumovští hokejisté si nyní užívají radost z výhry Krajské ligy mužů! Domácí si dnes výhru zasloužili, neboť využili svoje šance. Loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek večera. (19:24:50)

60:00

58:49
    Hosté hrají bez brankáře.

57:46
    Vyloučen domácí Sýs na dvě minuty za vysokou hůl.

55:38
    Brumov právě vstřelil branku!

Martin Peterka obkroužil branku a z otočky střelou švihem překonal hostujícího golmana. Stav utkání je 4:1!

54:09
    Vyloučen hostující Frolek na dvě minuty za zdržování hry.

50:41
    Uherský Ostroh právě vstřelil branku!

Vaňkovu střelu od modré čáry si ztěčoval do brány Zdeněk Hlatký - domácí obránce. Tuček nemohl reagovat. Stav utkání je 3:1!

49:28
    Po dlouhé době se přerušuje díky zakázanému uvolnění hostí.

45:08
    Vyloučen domácí Bahula na dvě minuty za sekání.

40:28

Domácí dávají branku hned ze začátku třetí třetiny a tím odskakují hostům do tříbrankového vedení! Tomáš Novák ideálně nabil mezi kruhy Petru Mokrejšovi, který vymetl pravou šibenici Valúchovy klece. Stav utkání je 3:0!

40:01

Skončila nám druhá třetina, ve které jsme neviděli goly, ale zato jsme mohli vidět dynamičtější hokej než v první třetině. Třetí třetina začne v 18:44.

40:00

37:49
    Vyloučení na obou stranách. Za Brumov je vyloučen Nesrsta za hákování a na straně hostů je vyloučen Gabriška za hrubost.

36:51
    Nyní nebezpečně vystřelil jeden z ostrožských obránců, Tuček ale střelu viděl a bezpečně ji chytá.

35:44
    A vysoká hůl do třetice. Tentokrát je vyloučen domácí Březík na dvě minuty za již zmíněnou vysokou hůl.

35:12
    A to samé na druhé straně. Vyloučen hostující Frolek na dvě minuty za vysokou hůl.

35:08

33:27
    Pěkná akce domácích, když Luža nabil na pravou stranu Mokrejšovi, ten ovšem terfil jen Valúchův beton, od kterého se puk odrazil do ochranné sítě.

Dnešní utkání sleduje 413 diváků.

28:50
    Vaňkovu střelu vyráží do ochranné sítě Valúch.

26:59
    Hosté hrají v plném počtu.

26:01
    Brumov má problem se usadit v útočném pásmu.

25:08
    Brumov hraje v plném počtu.

24:59
    Vyloučen hráč hostí Tóth na dvě minuty za nedovolené bránění.

23:08
    Vyloučen domácí Plachtovič na dvě minuty za hrubost.

20:59
    Brumov nyní vstřelil branku, ovšem rozhodčí se domnívá, že Valúch puk již držel, ovšem nebyla to pravda. Byl to regulérní gol, ovšem stav se nemění!

20:01

Skončila první třetina, která byla vyrovnaná, ale domácí ji vyhráli 2:0 díky tomu, že proměnili svoje šance. Druhá třetina začne v 17:49.

20:00

17:35
    Brumov hraje v plném počtu. Hosté v přesilovce nic nevymysleli.

16:43
    Brumov se osvobozuje!

15:35
    Vyloučen domácí Mokrejš na dvě minuty za vysokou hůl.

10:38

10:30
    Tuček vyrazil nahození hostů do ochranné sítě. Brumov se ale opět v pohodě brání.

8:38
    Vyloučen domácí Plachtovič na dvě minuty za napadení.

7:28

Brumov jde do dvoubrankového vedení! Jaroslav Vaněk nahodil puk do levého rohu, tam se zmocnil puku Marek Sýs, který obkroužil branku a kotouč zasunul mezi Valúchovy betony. Stav utkání je 2:0!

7:16
    Ivo Bednařík nyní prověřil tvrdou ranou Valúcha od modré čáry.

6:05
    Brumov je v plném počtu.

4:52
    Brumov se v klidu brání. Hosté se zatím neusadili před Tučkem.

4:05
    Přesilovku si zahrají i hosté. Domácí kapitán Vaněk je vyloučen na dvě minuty za hákování. Uvidíme, jestli se hosté prosadí stejně jako Brumov při své první početní výhodě.

3:21

Domácí využívají první přesilovku, když Mokrejš našel křižnou přihrávkou Jiřího Plachtoviče, který zasunul puk do prázdné branky. Stav utkání je 1:0!

2:46
    Při velké šanci podrazil Frolek Mokrejše, a tak jde na dvě minuty za podražení na trestnou lavici!

2:19
    Hosté zavřeli domácí před jejich brankou.

0:38
    Hned prvním střídání jel sám na Valúcha Tomáš Novák, vypadalo to, že mu blafák do forhendu vyšel, ovšem Valúch vykopl beton a tím i puk. Tohle byla obrovská šance! Stav se ale nemění.

00:01

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Bublák - Gajdošík, Luža, Březík, Hlatký, Bahula, Bednařík, Mokrejš, Novák, Peterka, Vaněk Jaroslav jun. "C", Martinec, Sýs, Nesrsta, Vaněk Jan, Vaněk Jaroslav sen., Satin, Dekleva.

Hokej Uherský Ostroh: Bříštěla, Valúch - Frolek, Horsák, Kaluda, Rozhon, Nevídal "C", Vaněk, Barák, Gabriška, Karpíšek, Kartusek, Průdek, Schuster, Toth, Kučera, Hrtal, Dula.

Rozhodčí: Dobeš - Janča, Laczko

Zdravím vás u posledního utkání KLM! V dnešním rozhodujícím utkání tohoto finále se utkají celky HC Brumov - Bylnice a HC Uherský Ostroh. Stav série je 2:2 a tak se dnes dozvíme celkového vítěze KLM Zlínského kraje. Utkání začne v 17:00. Komentovat pro vás bude Stanislav Bačo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 4. Plachtovič Jiří (Mokrejš Petr), 8. Sýs Marek (Vaněk Jaroslav), 41. Mokrejš Petr (Novák Tomáš, Plachtovič Jiří), 56. Peterka Martin - 51. Vaněk Štěpán