Jihlava – Olomouc 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 4:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 5:7 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 6:2 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:4 (po s.n.)
Kladno – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 3:4 (kon.) | Letňany – Písek 5:8 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:5 (0:0, 1:1, 1:4)
HC Sparta Praha
Sobota 12.03.2011, 13:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Extraliga staršího dorostu

55:95
    Sparta právě vstřelila branku!
    V poslední vteřině zápasu proměnil dvojnásobnou přesilovku HEMR! Asistence: Dominik Simon.

59:25
    Trest ve hře za kopnutí do protihráče vyfasoval zřejmě domácí Pašek! Zřejmě proto, že i rozhodčí a časomíra si nejsou jisti...

59:00
    Tak, to je zřejmě konec pro Plzeň. Patrik Marcel a dvě minuty za hrubost...

58:37
    Poslední plzeňské šance nyní zřejmě pohřbívá vyloučení Zimmermanna, který dostal dvouminutový trest za hrubost. Hosté budou mít až do konce základní hrací doby přesilu jednoho hráče v poli.

56:07
    Dvojnásobná přesilovka pro domácí!

54:28
    Skřivánek si nedovoleně vyšlápl na jednoho z domácích útočníků. Rozhodčí signalizuje faul loktem.

52:02
    A Sparta využívá i přesilovku čtyř proti třem! Přízemní střelou překvapil Karafiáta Denis HUDEC! Asistence: Brzobohatý, Skřivánek.

51:49
    Marcel s Müllerem nyní v potyčce, potrestán ale jen domácí hráč za napadení. Oprávněně.

48:36
    Celkový součet trestů dává dohromady pětiminutovou přesilovku pro domácí.

45:33
    A i Pražané využívají svojí přesilovku během chvilky. Karafiáta střelou z blízka překonal VACEK. Asistence: Březina.

45:01
    Za zásah do oblasti hlavy a krku odchází na trestnou opět Pejchar, tentokrát s přídavkem deseti minut osobního trestu.

44:02
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A domácí ji bleskově využívají! Na odraženou střelu si u tyče počkal HOUFEK a nadvakrát se prosadil! Asistence: Radek Farný.

43:25
    Přesilovou hru si zahraje i Plzeň. Na trestné už sedí Hemr.

41:53
    Z téměř nulového úhlu posílá hosty do vedení Ondřej HAMPL! Asistence: Müller.

40:46
    A hned v první minutě poslední části je vyloučen další domácí hráč. Za podražení odchází na trestnou Pašek.

34:32
    Pejchar míří na trestnou a je tu další přesilovka hostí.

32:41
    A Slavík neproměňuje! Bekhendovým blafákem netrefil branku...

31:21
    Jiří Pitel míří na trestnou a dává Spartě šanci zvýšit tlak.

25:28
    Hosté vyrovnávají, do šibenice se totiž maximálně přesně trefil Martin PROCHÁZKA. Bez asistence.

22:21
    Domácí jdou do vedení! Jakub FASCHINGBAUER tvrdou střelou propálil hostujícího brankáře. Asistence: Vojtěch Tulačka.

17:44
    Vylučuje se na druhé straně. Za sekání si odchází sednout k časoměřičům Filip Mašek.

15:26
    Müller nebezpečně narazil na hrazení jednoho z domácích hráčů, který stále leží na ledě, a odchází si sednout na 2+10 minut!

13:41
    Pour ve veliké šanci posílá puk bekhendem těsně vedle!

12:20
    Váchal s Maškem vytvořili velký rozruch před Neužilem, ale puk do branky neprotlačili!

11:20
    Radek Farný se nyní provinil držením a výhodu tak dostává poprvé Sparta.

09:40
    Doležal proskočil mezi domácími obránci a málem se stal prvním střelcem zápasu!

08:49
    Další vyloučení hostů, pykat bude Dominik Simon a Plzeň si zahraje druhou přesilovku.

04:24
    Hostující Hemr vyloučen na dvě minuty za hákování.

Lukáš Kratochvíl

Branky a nahrávky: 23. Faschingbauer (Tulačka), 45. Houfek (Farný) - 26. Procházka, 42. Hampl (Müller), 46. Vacek (Březina), 53. Hudec (Brzobohatý), 57. Hemr (Simon)

HC Škoda Plzeň: Karafiát - Tichý, Farný, Kubík, Marcel, Slavík, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Pašek, Váchal, Zimmermann, Faschingbauer, Pitel, Houfek, Pour, Tulačka
    HC Sparta Praha: Neužil - Bílek, Skřivánek, Kliment, Košťálek, Hemr, Doležal, Müller, Vacek, Bodnár, Brzobohatý, Hudec, Volek, Simon, Březina, Hampl, Procházka