HC Slavia Praha
Středa 16.03.2011, 17:40Tipsport extraliga

73:05
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali na malou chvíli do útoku. Petr Jelínek zajel s pukem za branku, obelstil protihráče, přihrál na najíždějícího TOMÁŠE SVOBODU, který nekompromisně uklidil puk do liberecké sítě. Asistence: Petr Jelínek, Miloslav Čermák.

71:01
    Podkonický se obtočil kolem branky. Kopřiva se však včas stihl přesunout a proti střele roztáhl betony.

69:44
    Vyloučen Žižka (SLA) - 2 minuty za držení spoluhráče.

64:23
    Vantuch byl při obrovské šanci faulován! Liberecký hráč dostal kotouč přímo před branku, avšak Krenželok zabránil střele nedovoleným zákrokem. Vyloučen Krenželok (SLA) - 2 minuty za hákování.

62:23
    Vantuch měl znovu na holi gól! Po střele se puk odrazil od gólmana a liberecký hráč měl před sebou prázdnou branku! Puk mu však příliš nesedl a přestřelil.

61:55
    Vantuch se pokoušel před gólmanem dorazit Kudrnovu střelu, ale Kopřiva byl rychlejší a kotouč schoval.

Po osmnáctiminutové přestávce následuje dvacetiminutové prodloužení. Nájezdy dnes nečekejte, hraje se do té doby, než někdo nedá gól.

58:54
    Je vyrovnáno. TOMÁŠ SVOBODA zůstal úplně volný před brankou a neměl potíž zakončit do prázdné branky. Asistence: Michal Vondrka, Petr Kadlec.

56:23
    Slavia si připravila šanci, která zaváněla gólem, avšak Vošvrdovi se podařilo zorientovat jako prvnímu a puk schovat.

55:35
    Michal Vondrka přihrál bekhendem před branku na úplně volného JAKUBA SKLENÁŘE, který zakončil pod pravou tyčku. Asistence: Michal Vondrka, Tomáš Žižka.

53:01
    Bude se vylučovat. Potrestán Krenželok (SLA) - 2 minuty za sekání.

50:35
    Třetina dorážel z bezprostřední blízkosti, avšak Vošvrda se opět vyznamenal!

49:00
    Vyloučen Kudrna (LIB) - 2 minuty za hákování.

48:30
    Krenželok přenechal kotouč Kadlecovi. Hostující hráč trefil z bezprostřední blízkosti tyčku!

47:14
    Bude se vylučovat na obou stranách. Ondřej (LIB) - 2 minuty za hrubost. Třetina (SLA) - 2 minuty za hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.

44:44
    Klimenta šel sám na Kopřivu. V prostoru mezi kruhy se rozhodl ke střele, ale hostující gólman chytá.

44:16
    Liberec právě vstřelil branku!
    Petr Nedvěd nahodil kotouč na gólmana od mantinelu. Důrazný před brankou byl JAROSLAV KUDRNA, jenž vrací Tygrům dvoubrankové vedení. Asistence: Petr Nedvěd.

41:41
    TOMÁŠ POSPÍŠIL využívá přesilovou hru. Hoszující útočník dostal před branku kotouč od Lukáše Krenželoka a k bližší tyčce snižuje na 1:2. Asistence: Lukáš Krenželok.

41:09
    Vak (LIB) hákoval Jelínka - 2 minuty.

34:00
    Nedvěd dostal dobrou přihrávku do jízdy a šel sám na gólmana, avšak při koncovce selhal. Ani nevystřelil. Utekl mu puk.

32:32
    Vyloučen Jelínek (SLA) - 2 minuty za držení.

31:16
    Avšak trest to bude za příliš mnoho hráčů na ledě. Liberecká lavička je potrestána.

28:02
    Bude se vylučovat. Potrestán Nedvěd (LIB) - 2 minuty za sekání.

26:50
    Situace dva na jednoho na straně hostů. Pospíšil přestřelil.

25:36
    PETR NEDVĚD dostal kotouč přímo na hůl před branku. Liberecký útočník bez přípravy trefil skulinku mezi betony gólmana a zvyšuje vedení svých barev. Asistence: Daniel Špaček, Jiří Hunkes.

25:25
    Velká šance Špačka. Puk poskakoval v brankovišti. Liberecký hráč jej nedokázal dorazit.

21:17
    Bude se vylučovat na obou stranách. Třetina (SLA) - 2 minuty za hákování. Nedvěd (LIB) - 2 minuty za nedovolené bránění.

17:35
    Zdeněk Ondřej vybruslil zpoza branky a bekhendem vystřelil. Tento puk ještě Kopřiva vyrazil, ale na dorážku TOMÁŠE URBANA byl již krátký. Asistence: Zdeněk Ondřej, Lukáš Vantuch.

15:44
    Bartovič objel hostujícího obránce a šel sám na branku. Rozhodl se pro bekhendovou střelu, ale Kopřiva je úspěšný také nyní.

12:39
    Bartovič se dostal do úniku po chybě protihráče. Liberecký útočník střílel z hranice kruhu, ale gólman schoval puk do klína.

10:47
    Vondrka byl v šanci faulován. Vyloučen Derner (LIB) za hákování.

08:47
    Bartovič s Podkonickým šli dva na jednoho. Druhý jmenovaný dostal puk do jídy do prostoru mezi kruhy, ale výborný Kopřiva puk vyrazil do ochranné sítě.

06:45
    Hosté založili protiútok. Doležal vystřelil zpoza obránce, ale Vošvrda se nebál použít svoji lapačku.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 18. Urban (Ondřej, Vantuch), 26. Nedvěd (Špaček, Hunkes), 45. Kudrna (Nedvěd) - 42. Pospíšil (Krenželok), 56. Sklenář (Vondrka, Žižka), 59. Svoboda (Vondrka, Kadlec), 74. Svoboda (Jelínek, Čermák)

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda - Čakajík, Derner, Holub, Hunkes, Moravec, Štich, Trončinský, Ulrych - Nedvěd, Kudrna, Špaček - Bartovič, Hořava, Podkonický - Klimenta, Ondřej, Vak - Vantuch, Bárta, Ondřej.
    HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Kolařík, Krejčík, Kuboš, Roth, Žižka - Micka, Jelínek, Doležal - Krenželok, Vondrka, Endál - Tomica, Svoboda, Pospíšil - Čermák, Třetina, Sklenář - Jaškin.

Rozhodčí: Orságh, Šindler - Gebauer, Lederer