Sparta – Litvínov 3:2 (kon.) | Liberec – Kladno 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:4 (kon.)
Vítkovice – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 6:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Motor ČB – Vsetín 1:3 (kon.)
Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Písek – Jihlava 1:2 (kon.)

59:40
    Kotouč je v pásmu Zlína, navíc na holích Ocelářů. Hosté to nejspíš nestihnou.

59:30
    Rozhodčí pískají sevření puku, hra se stěhuje do středního pásma.

59:18
    Kotouč je za brankou Zlína, hostům nezbývá mnoho času.

59:00
    Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:59
    Icing Třince.

58:43
    Rozhodčí se chystali vylučovat, nakonec si to však rozmysleli. Pokračujeme v pěti hráčích na obou stranách.

58:30
    Hosté se přeci jen dostali do třetiny soupeře, brankář Chvostek zatím může být v klidu.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby a kotouč je stále ve středním pásmu.

57:24
    Hostům se rapidně krátí čas na vyrovnání. Od modré pálil Strojil, kotouč mířil mimo tři tyče.

56:56
    Domácí kombinují v pásmu Zlína, žádná střela z toho však nevznikla.

56:18
    Kotouč se dostal do pásma Zlína. V rohu o něj bojoval Slovák, nakonec však puk ztratil.

55:53
    A další zastavený útok hostů.

55:30
    Další pokus Zlína o přechod modré čáry zastaven. Kotouč míří do pásma hostů.

55:05
    Hosté se opět dostávali do tlaku, obrana Třince ale funguje skvěle.

54:46
    Do útoku se vydal Repe, jeho střela nakonec skončila těsně mimo branku Zlína.

54:10
    Přesilovka hostů je u konce, domácí obrana nepřipustila žádné komplikace.

53:46
    Další šanci hostů zastavuj rozhodčí, který píská postavení hráče v brankovišti.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 3. Ižacký (Slovák, Matěj), 49. Ižacký (Slovák) - 27. Doležálek (Macharáček, Skočík)

HC Oceláři Třinec: Chvostek D. (Němec) - Kurzok, Bumbál, Pargáč, Slovák, Ohera, Ižácký, Valíček,Jonáš, Chvostek M., Samek, Štencel, Běhal, Franek, Repe, Vrabel, Matěj, Jaroš
    Berani Zlín: Rozum (Dohnal) - Buchta, Řezáč, Tomeček, Strojil, Kovařík, Galuška, Papežík, Mika, Burša, Skočík, Janota, Matula, Macharáček, Sekerka, Popelka, Urbanec, Hrazdíra, Sedláček, Doležálek, Vaculín