Metallurg Magnitogorsk
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Avangard Omsk
Sobota 19.03.2011, 13:00Play-off KHL

Pro dnešek je to z KHL vše, v pondělí se v Osmku hraje sedmý duel této série a u tohoto zápasu se s vámi teším napočtenou. Hezký zbytek víkendu. (15:15:11)

Gól až v poslední minutě zápasu rohodl o tom, že se v pondělí bude hrát v této sérii sedmý duel. Třetí třetina nabídla spoustu šancí, ale zejména hru ze zajištěné obrany a tak se rozhodlo v čase 59:06, když střelu Fedrova tečoval Čistov.

60:00

59:57
    Vyhození do středního pásma. V pondělí tedy semý duel.

59:32
    Omsk se jště snaží něco s výsledkem, ale už je to zřejmě k ničemu.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Tak to je blesk z čistého nebe! Po buly v před brankou OMsku se puk dostla na modrou k Aťušovovi, který ještě vrátil Fedorovi, který vystřelil a jeho střelu tečoval STANISLAV ČISTOV! Asistence: Sergej Fedrov a Vitalij Aťušov.

58:43
    Hra po postavení hráče v brankovišti se stěhuje do středního pásma, tak nakonec ne.

58:40
    Domácí tlak graduje!

57:49

57:00
    Jágr hledal před brankou spoluhráče. Popov dorážel, Gelašvili vyráží!

56:49
    Úvodní minuta přeislovky nic moc zajímavého nebaídla, jako to bude v té druhé.

55:49
    Po střele Jágra z otočky se k dorážce ještě snažil dostat Kaljužnij ale byl faulován Kvašou, který pujde na trestnou lavici. Velká šnace pro Omsk.

55:03
    Do třetiny se dostával Aaltonen, ale přes obranný val nepřešel

54:35

54:13
    Vlasenkov s Averinem se dostali ke střele, kterou ovšem srazil Niskala.

52:35
    Za hákování vyloučen Pěrvušin, přesilovka pro Magnitogorsk.

51:58
    Pěrvušin si přebral puk od Vlasenkova a střela nebyla vůbec šaptná, ale Gelašvili ji dobře viděl.

51:47
    Birjukov střílel, Rämo chytá.

51:33
    Útok Platonova, který ovšem dobře bráněn Angellem.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 27. Khlystov (Čistov), 60. Čistov (Fedorov, Aťušov) - 30. Jágr (Kuljaš)

Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (Lisutin) - Aťušov, Varlamov, Niskala, Mišarin, Malenkich, Ljubišin, Birjukov - Kvaša, Fedorov, Lisin, Ščitov, Khlystov, Platonov, Zdunov, Kontiola, Aaltonen, Kajgorodov, Klimenko, Abdullin, Potechin.
    Avangard Omsk: Rämo (Kuzněcov) - Angell, Rjabikin, Kuljaš, Škoula, Bondarev, Pěrvišin, Pivcakin - Vampola, Pěrvušin, Kurjanov, Volkov, Popov, Averin, Kalinin, Semin, Šiškanov, Vlasenkov, Jágr, Kaljužnij, Sentjupin.

Rozhodčí: Odinš, Antropov - Parfenov, Tomilov