Neděle 20.03.2011, 15:00 • Ledový palác, Petrohrad • Play-off KHL

Je to vše, přeji hezký zbytek neděle a u dalšího onlajnu ze semifinále KHL, nashledanou. (18:02:52)

Vyloučení: 5:4

Využití: 0:2

V oslabení: 0:0

Vhazování: 52:30

Nejvíce času na ledě: Denis Grebeškov (PET - 29:02) - Dmitrij Bykov (MYT - 29:33)

Mytišči jde dále, Petrohrad končí. To je další čtvrtfinálová tajenka KHL, známe semifinálovou dvojici (Jaroslavl - Mytišči, Ufa - Magnitogorsk/Omsk). Gagarinův pohár má za sebou další část, pro některé nedopadla dobře, někteří se však mohou radovat. Hrdinou dnešního zápasu je Dmitrij Bykov, který v 70. minutě rozhodl o vítězství Mytišči 3:2 po prodloužení.

80:00

69:52
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Je hotovo, rozhodnuto, uděláno. Mytišči využívá přesilovou hru a na ledě vypuká nezkrotné nadšení! Na druhé straně však smutek hlavně v podání českého brankáře Jakuba Štěpánka. Nebýt jeho v chyby v 56. minutě, zřejmě by nebylo prodloužení a hlavně by nebyl konec sezóny pro SKA Petrohrad. Po přesilovkové ráně Zbyňka Irgla, kterou Štěpánek vyrazil pouze před sebe, neměl složitou práci s dorážkou DMITRIJ BYKOV! Asistence: Zbyněk Irgl.

69:17
    Mytišči se ale nedaří přechod přes střední pásmo.

68:39
    Štěpánek kryje Obšutovu střelu.

68:32
    Bude se vylučovat a velkou šanci rozhodnout dostane Mytišči. Za podražení si na trestnou lavici sedne Alexej Semjonov.

67:48
    Barulin drží kotouč, bude se vhazovat.

67:12
    Čajánkovi při otočce na modré utekl puk, domácí musí vyklidit útočné pásmo.

66:41
    Petrohrad se s ničím nepárá a Višněvskij se vší parádou vyhazuje přes všechny čáry.

66:19
    Bulis srazil Afinogenovovu střelu vysoko nad.

Dnešnímu utkání přihlíží 11 500 diváků!

65:10
    Nyní v tlaku naopak domácí. Průchova slabá střela ale hostujícímu gólmanovi problémy nenadělala.

64:58
    Trachanovu střelu z dálky našel brankář SKA v lapačce.

64:26
    Puk zašlápnut v rohu kluziště. Opět se vhazuje před Štěpánkem.

64:17
    Icing Petrohradu.

63:59
    Maxim Afinogenov se dostal před branku, ale tam ho skvělým rozklekem vybruslil Barulin!

63:14
    SKA musí vyhodit kotouč vzduchem do středního pásma, posléze Průcha nachytán v ofsajdu.

62:26
    Sergej Gusev v pádu úmyslně posunul branku, čehož si hlavní sudí ale nevšiml a tak vylučovat nebude. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostí.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 7. Rybin (Brylin), 31. Rybin (Brylin) - 12. Gorochov (Marek), 56. Nestěrov, 70. Bykov (Irgl)

SKA Petrohrad: Štěpánek (Sokolov) - Grebeškov, Denisov, Markov, Fransson, Gusev, Višněvskij, Berďukov - Sušinskij, Čajánek, But - Weinhandl, Martensson, Průcha - Afinogenov, Krjukov, Arťuchin - Panov, Brylin, Rybin
    Atlant Mytišči: Barulin (Andrjuchov) - Bykov, Semjonov, Trachanov, Obšut, Chomickij, Gorochov - Petrov, Kablukov, Mozjakin - Irgl, Bulis, Marek - Fjodorov, Upper, Lewandowski - Nestěrov, Gluchov, Něprjajev

Rozhodčí: Zacharov, Karabanov - Sivov, Šeljanin

Diváci: 11 500