Poprad – Banská Bystrica 4:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (3:1, 0:1, 2:2)
Piráti Chomutov
Úterý 22.03.2011, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Play-off Chance ligy • . kolo

Branky a nahrávky: 6. Hanzl (Kloz), 12. Kloz (Hanzl, Handlovský), 17. Roubík (Šagát, Mikulík), 48. Mikulík (Jeřábek), 52. Šagát (Sklenička) - 7. Hruška (Duda), 34. Kraft (Hruška, Slovák), 42. Stránský (Hruška, Skořepa), 52. Procházka (Kraft, Jíra).
    Rozhodčí: Pešina, Trombík - Klein, Skopal.
    Delegát: Gottwald.
    Vyloučení: 7:10, navíc Handlovský (UNL) 10 min. NESP - Grof (CHM) 10 min ZHK.
    Využití: 2:0.
    Diváci: 6 330.
    Střely na branku: 39:38 (16:11, 12:11, 11:16).
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.
    Zakázaná uvolnění: 2:6.
    Ofsajdy: 3:1.
    Vyhraná vhazování: 40:30 (18:8, 8:14, 14:8). (22:40:27)

I přes infarktní závěr využili domácí hokejisté i napodruhé domácí prostředí. Na výhře Lvů se dnes nejvíce podepsal výkon skvěle chytajícího Pavla Francouze, útočníků Kloze, Hanzla, ale také i Šagáta. Neopomeňme ale zbytek mančaftu, neboť celý tým dnes šlapal jako hodinky a utkání nakonec dovedl do vítězného konce. Závěr jim ulehčila čtyřminutová přesilovka po nedovoleném zásahu na obránce Poživila. Stav série, která pokračuje zápasy v Chomutově v pátek a sobotu od 17:30 hod., je 2:0 pro Ústí nad Labem.

60:00

59:56
    Diváci ve stoje tleskají a děkují svému týmu.

59:54
    Vhazování ve středním pásmu! Hosté s Hylákem v brance.

59:54
    Roubík do odkryté klece trefuje pouze tyč!

59:48
    Hosté bez brankáře!

59:31

59:30
    Buly po Hylákově pravici, ještě sekunda zbývá do konce Hrdelova trestu.

59:17
    Ofsajd domácích. Navíc vyloučen Handlovský (UNL) na deset minut za nesportovní chování, nadále pokračuje přesilovka Ústí nad Labem.

59:10
    Slovan má stále kotouč ve své moci.

57:56
    Na Hyláka to zkoušel Kovář, buly po jeho pravici.

57:15
    Malinká chybička ústecké obrany, kdy hosté opět zahrozili. Francouz a jeho zadáci ale hosty zkrotili.

56:50
    Lvi zatím hru kontrolují, Gureň pálil z dobré pozice.

55:31
    Zbyněk Hrdel (CHM) za zásah na Poživila vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl. Ústečtí Lvi by měli závěr teoreticky ovládnout.

55:31
    Na ledě leží bezmocně bez rukavic a hole Poživil.

Dnešní utkání sleduje 6 330 diváků.

54:58
    Icing hostů.

54:20
    Hosté se na chvilku usadili v útočné třetině, ale nijak zvlášť Francouzovu svatyni neohrozili.

53:50
    Ludvík nalezl na modré čáře volného Skleničku, který bez váhání vystřelil. Hylák neomylný.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 6. Hanzl (Kloz), 12. Kloz (Hanzl, Černý), 17. Roubík (Šagát, Pojkar), 48. Mikulík (Jeřábek), 52. Šagát (Sklenička) - 7. Hruška (Duda), 34. Kraft (Hruška, Bombic), 42. Stránský (Hruška, Skořepa), 52. Procházka (Kraft, Jíra)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – J. Jeřábek, Pojkar, do 56. L. Poživil, P. Hořava, Gureň, Sklenička, Klobouček, K. Černý - Mikulík, Roubík, Ludvík – J. Kovář, Alinč, Hampl – Čurilla, Pajič, Šagát – Kloz, R. Hanzl, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Piráti Chomutov: Hylák - Bombic, Pulpán, Slovák, Mucha, Pavlas, Havíř, do 44. Grof, do 20. Schnabel - do 20. Kuběna, Kraft, M. Procházka - D. Hruška, Hrdel, do 20. Duda - Jíra, Skořepa, Stránský - Davídek, Sikora, do 20. F. Seman. Trenér: Milan Kašpárek, Jaroslav Liška.

Rozhodčí: Pešina, Trombík - Klein, Skopal

Diváci: 6 330