sk Úterý 22.03.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

65:00
    Koniec zápasu. (20:48:46)

65:38
    Poprad dal gól!
    PATRIK SVITANA prevzal prihrávku od Petra Kloudu na pravej strane, jeho prvá strela po sťahovačke síce nevyšla, no obrancovia si na jeho aktivitu nedali pozor a popradský útočník tak rozhoduje o celom stretnutí dorážkou ponad vyrážačku Miroslava Šimonoviča. Asistencia: Peter Klouda.

64:45
    Nepresnosti pri prechode kamzíkov čoilen do stredného pásma, sledujeme veľmi nepresný hokej.

64:07
    Zakázané uvoľnenie Popradu. Kuľha nedobehol prihrávku na pravú stranu. Hlinka ukazuje na predmet na ľade a tak sa chvíľu hrať nebude.

63:35
    Banská Bystrica mohla rozhodnúť. Tománek sa prepracoval k strele z pravej strany a o pár sekúnd po ňom sa otvorila scenéria Kubkovi, Melicherčík mal čo robiť aby puky odsledoval.

63:12
    Ofsajd Popradu. Ján Brejčák napriahol hneď po prechode cez modrú čiaru, k dorážkam sa nikto z domácich nedostal.

62:18
    Kuľha sa zmocnil puku v strednom pásme a kým ho stihol v pravom kruhu skrižovať obranca, vypálil nad Šimonovičovu bránku.

61:20
    Kramár posiela puk zbytočne iba za bránku, pričom sú všetci ostatní nasťahovaní v trojuholníku medzi kruhmi a bránkoviskom.

60:51
    Kubka prenikol hlboko do pásma po pravej strane, Daniel Brejčák s Rapáčom jeho pokus o strelu blokujú na ochrannú sieť.

60:10
    Cebák s Cuníkom po vyhratom buly držia puk na hokejkách a lákajú aspoň jedného zo štvorice Popradčanov k forčekingu.

60:01
    Začalo predĺženie.

Do bránky Banskej Bystrice nastupuje na predĺženie Miroslav Šimonovič!

Predĺženie začne približne o 20:40. Záverečná tretina priniesla boj na ľade, útočnejší boli jednoznačne domáci, ktorí dosiahli vyrovnanie (43. Svitana) a hostia môžu byť za predĺženie vďační.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:59
    Kroták nedostal od Kloudu rozumný puk a tak už do konca riadneho hracieho času nestihne ani vystreliť.

59:50
    Kútneho pokryl Ján Brejčák. Najprv zblokoval hokejkou jeho pokus o strelu a následne ho nalepil na mantinel.

59:20
    Zakázané uvoľnenie domácich. Kramár v strednom pásme puk bekhendom nahodil a nikto z jeho spoluhráčov ho nestihol zachytiť.

59:00
    Daniel Brejčák si musí dávať pozor pri forčekingu Hudecovej formácie, títo skúsení hráči používajú všemožné prostriedky.

58:00
    Krotákova strela mierená medzi Fedorove betóny, hosťujúci brankár dlho nerozmýšľal a pred rozbehnutým Rapáčom puk prikryl.