FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Pátek 25.03.2011, 18:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vysočina ve druhém poločase přidala druhý gól a opět to byl Stanislav Tecl, který se trefil v 68. minutě. Hosté se dočkali branky v nastaveném čase. O snížení se postaral Knakal. Vyrovnat už se hostím však nepodařilo. Vysočina zvítězila nad Sezimovým Ústím 2:1.

90
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    V nastaveném čase se přeci jen hosté dočkali, prosadil se PETR KNAKAL.

90
    Druhý poločas bude o jednu minutu delší.

89
    Hosté se snaží o vstřelení kontaktní branky, leč jim vždy schází několik kroků.

86
    Dvougolového střelce Stanislava Tecla nahrazuje Karol Karlík.

85
    Görner našel přesným pasem na pravé straně volného Veseléh, ten však nedokázal přesně odcentrovat.

84
    Hosté se snažili ohrozit branku domácích, Jasanskému však chybělo několik kroků.

83
    Tecl se prodral do vápna, kde našel volného Veselého, který však nezamířil přesně.

82
    Kostečka zpoza šestnáctky vyslal střelu na Uvarenka, ten s problémy chytá.

80
    Domácí podruhé střídají, Jana Kopice nahrazuje Michal Veselý.

80
    Žlutou kartu za faul na CIhláře vidí Vladimír Dobal.

77
    Hosté střídají podruhé, Pavla SImra nahradí Marian Horka.

77
    Ústí poprvé střídá, Aleše Kočího nahrazuje Vladimír Dobal.

76
    Jasanský z 26 metrů rozehrál standardní situaci, leč k ohrožení branky nedošlo.

73
    Dort uvolnil Gabriela, ten odcentroval, ve vápně se k míči dostal Kosak, jeho hlavičku vytěsnil gólman Doležal, který vzápěti chytil i hlavičku Görnera.

70
    Domácí poprvé střídají, Petra Dolejše nahrazuje Tomáš Cihlář.

68
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Dlouhý centr až do vápna, kde si na balón vyskočil STANISLAV TECL a svým druhým gólem zvyšuje náskok Vysočiny.