2:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Pátek 25.03.2011, 18:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemné odpoledne z Jihlavy. V rámci 19. kola přivítá čtvrtá Vysočina šesté Sezimovo Ústí. Domácí na jaře prozatím posbírali 5 bodů, hosté získali o dva více.

V minulém kole zvítězila Vysočina ve Znojmě 4:0, Sezimovo Ústí si doma poradilo se Zlínem, které porazilo 3:2. Na podzim skončil vzájemný duel vítězstvím Ústí 2:0, když se trefil Aleš Kočí a Lukáš Mach. Oba střelce najdeme i v dnešní sestavě.

FC Vysočina Jihlava: Uvarenko - Gabriel, Tlustý, Halama, Šilinger - Gába - Dolejš, Dort, Görner, Kopic - Tecl (Náhradníci: Cihlář, Kosak, Šimáček, Krutý, Veselý, Karlík, Svoboda)

FK Spartak Mas Sezimovo Ústí: Doležal - Ciferský, Knakal, Rožboud, Mašek - Kostečka, Javorek, Kočí, Jasanský - Vukadinovič, Simr (Náhradníci: Martínek, Hric, Mach, Horka, Dobal, Fryšták)

Rozhodčí: Franěk - Handlíř, Szarowski.

Pokud chtějí domácí bojovat o postup nesmí si dovolit ztrácet body, hosté však na jaře také ještě neprohráli. Můžeme se tedy těšit na zajímavý duel. Jak tento duel dopadne se dozvíme za nějaké dvě hodiny.

Oba týmy jsou již na hrací ploše a utkání co nevidět začne.

1

1
    První poločas zahájili hosté.

1
    K míči se však velice rychle dostali domácí, Šilinger se snažil vybojovat roh leč marně.

2
    Další akci Vysočiny ukončuje píšťalka sudího Fraňka..

3
    Osmělili se i hosté, jejich pokus však končí v autu.

4
    Tecl se snažil o centr z pravé strany, ve vápně však nenašel nikoho se svých spoluhráčů.

5
    Do šance se prodral Gabriel , obhodil si gólmana Doležala, jeho střela už už směřovala do prázdné branky, z čáry však ukopl balón do bezpečí jeden z obránců hostí.

7
    Kostečka se snažil ohrozit branku domácích, jeho pokus však mířil vysoko nad.

7
    Hosté budou zahrávat z nějakých 30 metrů standardní situaci. Jasanskému se rozehrávka příliš nepovedla.

10
    Kopic našel ve vápně Dorta, ten prostrčil na Tecla, který však při zakončení upadl.

11
    Zpoza hranice šestnácky se snažil o ohrožení branky Javorek, jeho pokus však mířil vedle.

13
    Na pravé straně se snažil rozhýbat útok Dolejš, ale nevybojoval ani aut ani roh.

16
    Po přihrávce Dorta se do vápna prodral Tecl, leč k ohrožení branky se nedostal.

20
    Dolejš centroval do vápna, kde si balón našel Kopic, který vrátil zpět na Tecla, ten však zakončoval zády k brance.

22
    Hosté po menší odmlce zaútočili, jejich centry do vápna z pravé strany však nenašly adresáta.

24
    Hosté vybojovali rohový kop. Ten rozehrál Kostečka na bližší tyč, nikdo z jeho spoluhráčů se však k zakončení nedostal.

27
    Po hlavičce Tlustého se k ohrožení branky dostal hostující Jasanský, ale svá mířidla neseřídil přesně.

32
    Domácí zaútočili po pravé straně, míč potáhl Dolejš, přihrál Gabrielovi, ten se však ocitl v ofsajdu.

33
    Snahu hostí o ohrožení branky ukončil šlapák Simra.

35
    Dort rozherál z nějakých 28 metrů standardní situaci, přihrál Dolejšovi, který vyslal střelu směr DOležalova branka, jeho pokus však minul levou tyč.

36
    K zakončení se vápně dostal, trefil však prvního bránícího hráče před sebou.

39
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Kopic z levé strany přihrával do vápna na nabíhajícího STANISLAVA TECLA, který již neměl problém netrefit odkrytou branku hostí.

40
    Knakal na polovině hřiště fauloval Kopice a od sudího Fraňka vidí žlutou kartu.

44
    Hosté obléhali branku domácích, k přímému zakončení se však nedostali.

Domácí vedou po prvním poločase 1:0, když se 39. minutě trefil Stanislav Tecl. V první pětačtyřicetiminutovce měli více ze hry domácí, hosté se do nějaké vyložené šance nedostali. Uvidíme, jak si Sezimovo Ústí povede ve druhém poločase, zda s ejim podaří vyrovnat či zda se podaří domácím vstřelit další branky.

Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhý poločas co nevidět začne.

46

50
    Do šance se ve vápně dral Javorek, k zakončení se však nedostal.

52
    Hosté jsou i nadále aktivnější, vybojovali rohový kop.

54
    Do šance se snažil dostat i Tecl, leč si dobře neporozumněl s Dolejšem.

57
    Domácí se dostávali do protiútoku, Dort si mohl vybrat komu přihraje, nakonec se však rozhodl situaci řešit sám. Vybojoval tak alespoň standardní situaci.

58
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrál Görner a pokusil se o ohrožení branky přímo z rohu.

60
    Mimo hrací plochu je ošetřován Ciferský, hosté tak hrají o deseti.

61
    Ciferský již je zpět na hrací ploše.

62
    Dolejš se na pravé strany pokusil o centr do vápna, kam nabíhali jeho spoluhráči leč se mu centr nevydařil.

Dnešní utkání sleduje 1900 diváků.

63
    Kopic rozehrál rohový kop, jeho centr k ohrožení branky nevedl.

66
    Hosté rozehráli rohový kop přímo do náruče Uvarenka.

67
    Mašek skluzem sejmul Dorta a od sudího Fraňka vidí žlutou kartu.

68
    Dlouhý centr až do vápna, kde si na balón vyskočil STANISLAV TECL a svým druhým gólem zvyšuje náskok Vysočiny.

70
    Domácí poprvé střídají, Petra Dolejše nahrazuje Tomáš Cihlář.

73
    Dort uvolnil Gabriela, ten odcentroval, ve vápně se k míči dostal Kosak, jeho hlavičku vytěsnil gólman Doležal, který vzápěti chytil i hlavičku Görnera.

76
    Jasanský z 26 metrů rozehrál standardní situaci, leč k ohrožení branky nedošlo.

77
    Ústí poprvé střídá, Aleše Kočího nahrazuje Vladimír Dobal.

77
    Hosté střídají podruhé, Pavla SImra nahradí Marian Horka.

80
    Žlutou kartu za faul na CIhláře vidí Vladimír Dobal.

80
    Domácí podruhé střídají, Jana Kopice nahrazuje Michal Veselý.

82
    Kostečka zpoza šestnáctky vyslal střelu na Uvarenka, ten s problémy chytá.

83
    Tecl se prodral do vápna, kde našel volného Veselého, který však nezamířil přesně.

84
    Hosté se snažili ohrozit branku domácích, Jasanskému však chybělo několik kroků.

85
    Görner našel přesným pasem na pravé straně volného Veseléh, ten však nedokázal přesně odcentrovat.

86
    Dvougolového střelce Stanislava Tecla nahrazuje Karol Karlík.

89
    Hosté se snaží o vstřelení kontaktní branky, leč jim vždy schází několik kroků.

90
    Druhý poločas bude o jednu minutu delší.

90
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    V nastaveném čase se přeci jen hosté dočkali, prosadil se PETR KNAKAL.

Vysočina ve druhém poločase přidala druhý gól a opět to byl Stanislav Tecl, který se trefil v 68. minutě. Hosté se dočkali branky v nastaveném čase. O snížení se postaral Knakal. Vyrovnat už se hostím však nepodařilo. Vysočina zvítězila nad Sezimovým Ústím 2:1.