K. Vary – Sparta 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Písek 5:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.)
po s.n.
HC Litvínov
5:4 (1:1, 0:1, 3:2)
IHC Králové Písek
Neděle 27.03.2011, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Konec zápasu. (15:25:35)

65:00
    Litvínov právě vstřelil branku!A je rozhodnuto jediným úspěšným střelcem byl DAVID WEITZ!

Za hosty Schwamberger nedal!

Domácí Šimeček při nájezdu klopýtl!

Lukáš Volf za hosty trefil tyč

Za domácí David Weitz vymíchal gólmana a zavěsil pod víko

Za hosty jel Suchan, při blafáku mu sjel puk!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Hosté si zahrají přesilovku, vyloučen Pospíšil za hru vysokou holí!

63:54
    Domácí přesilovku nevyužili

63:46
    Vhazuje se ve středním pásmu

62:56
    Kučera střílel Šesták tečoval, ale puk skončil mimo bránu!

62:14
    Kučera netrefil prázdnou branku!

61:54
    Přesilovka pro domácí a velká šance v půlce prodloužení, vyloučen Březina za držení

61:54
    Icing hostů

61:00
    Litvínov v obrovské šanci, Šefl měl na hokejce gól, Pechek zastavil puk až na brakové čáře!

60:01

3. třetina byla vyrovnaná, hrálo se nahoru dolu. Za chvíli bude následovat prodloužení!

Ondřej Vlk

Branky a nahrávky: 15. Kučera, 47. Pospíšil (Stříbrný, Weitz), 48. Šimeček (Kučera), 52. Kučera (Weitz), 65. Weitz - 17. Duchoň (Hřebíček), 23. Březina, 53. Březina (Hanus, Dudák), 57. Schvamberger (Volf L. , Suchan)

HC Litvínov: Klečka (Spěšný) Moravec, Šefl, Wiedemann, Vostárek, Šesták, Průša, Sýkora, Jonák, Kučera, Stříbrný, Ujfaluši, Kalina, Pospíšil, Šimeček, Weitz, Šenkeřík, Štěpka, Březák, Jícha, Šíp
    IHC Králové Písek: Pechek (Pekárek), Hřebíček, Hanus, Bánci, Suda, Červinský, Skala, Horažďovský, Suchan, Volf L., Schwamberger, Novotný, Vlk, Dudák, Šuhaj, Březina, Duchoň, Volf J., Vanišová

Rozhodčí: Neumann- Šimánek, Tomášek