K. Vary – Sparta 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Písek 5:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
HC Sparta Praha
Neděle 27.03.2011, 10:45 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Loučím se s Vámi z KV Arény a večer u juniorského finále Napočtenou ! (13:43:14)

Karlovarští nakonec s přehledem postupují na Mistrovství ČR, kde na ně čekají Vítkovice. Sparta hrála celou dobu aktivně, především jí držel Langer v brance, ovšem při závěrečném tlaku domácích hosté kapitulovali.

60:00

59:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané nechtějí odjíždět z varů se svěšenou hlavou. Útěchou jim může být alespoň druhá branka v přesilové hře MARTINA BARTOŠE. Asistence: Adam Keller.

59:15
    Patrik Michálek (KVA) dostává dvě minut plus taktéž osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

59:11
    Hra se už spíše jen dohrává ve středním pásmu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Střela Zikmunda mířila vysoko nad.

56:15
    Vyloučen Vokurka (SPA) na dvě minuty za podražení.

56:01
    Vyloučen Luboš Vacek (SPA) na dvě minuty plus osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

54:59
    Vyloučen Alexander Molnár (KVA) na dvě minuty za krosček.

54:51
    Na hostech je vidět odhodlanost, ale domácí nabuzení vedením drží sparťanské akce dál od své branky.

52:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí pokračují v krasojízdě. Po dobře sehrané přesilovkové kombinaci poslal puk do odkryté klece JOSEF KLÍMA. Asistence: Sebastian Gorčík, Adam Rulík.

52:01
    Vyloučen Jiří Vokurka (SPA) na dvě minuty za hrubost.

50:19
    Energetici si zřejmě posjitili postup. Po bleskové šanci se prosadil ALEXANDR MOLNÁR, poté, co tečoval mezi betony pas Zikmunda z rohu kluziště. Asistence: Ladislav Zikmund.

45:33
    Karlovarští rázně snižují veškeré sparťanské naděje na postup. Pražané musí do konce třetiny vsítit minimálně dva góly. Po tlaku ve vlastním pásmu se domácí osovobodili nepříliš prudkým vyhozením. To zachytil Gorčík a zajel si s pukem až za branku Langera. Párkrát s pukem zamíchal a sjal si do pravého rohu, odkud poslal puk na volného LADISLAVA ZIKMUNDA, který využil nepozornosti brankáře a ještě před jeho přemístěním dorazil puk do branky. Asistence: Sebastian Gorčík.

44:47
    Zakázané uvolnění Energie, která si nerozumněla při přesilové hře.

44:09
    Startuje zkrácená karlovarská přesilovka.

43:18
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovnává. Za nedovolené bránění usedá na trestnou lavici Karel Slavata (SPA).

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 10. Šafář "C" (Vrána), 46. Zikmund (Gorčík), 51. Molnár (Zikmund), 53. Klíma J. (Gorčík, Rulík) - 3. Košťálek (Vacek), 60. Bartoš (Keller)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Nguyen) - Michálek, Kodl, Veverka, Šafář "C", Priškin, Červenka, Rulík - Zikmund, Opatrný, Klíma J., Řezníček, Vrána, Petrov, Gorčík, Hroch, Molnár, Obodzynksyy.

HC Sparta Praha: Langer (Pírs) - Hrdlička, Keller, Knobloch, Kolář, Košťálek, Mikliš, Široký, Vacek, Vokurka - Bartoš,Černoch, Hozák, Krudenc "C", Lojka, Major, Oždian, Pulkrab, Sladkovský, Slavata.