Příbram – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:0 (kon.) | Jablonec – Sparta 2:1 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (1:1)
AC Sparta Praha
Sobota 02.04.2011, 18:20 • Chance aréna • Gambrinus liga

Dnes je to z nejvyšší fotbalové soutěže vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (20:17:41)

Jablonec si dnes došel pro tři body a upevnil si třetí místo v Gambrinus lize. O obě branky Baumitu se postaral Vošahlík, který otevřel účet zápasu a v pětašedesáté minutě ho také uzavřel. O jediný zásah Pražanů se postaral Podaný, pro něhož to byl premiérový gól v lize. Severočeši dnes dokázali ubránit snipera Pekharta, který je v hlavním městě na hostování.

90+2
    Sparta rychle rozehrává.

90+2
    Lafata fauloval Matějovského a za tento čin vidí žlutou kartu.

90+2
    Jablonec dál drží míč daleko od své branky. Hejda ve spolupráci s obránci dostal míč až na sparťanskou polovinu.

90+1
    Jablonec potřetí v zápase střídá. Ze hřiště odchází Jarolím a místo něho si zahraje Kocourek.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90+1
    Kadlec obral Hejdu a střelou z první prověřil Valeše.

90
    Drsek napálil míč přes celé hřiště až na Blažka.

90
    Jablonec má aut a bude se snažit dostat míč daleko od své svatyně.

89
    Matějovský fauloval Lafatu a Jablonec tak může vydechnout.

89
    Hřiště opouští dvougólový Vošahlík a jeho místo zaujme Třešňák.

88
    Pamičův pokus končí hodně mimo.

88
    Jarolím takticky fauloval Vacka a Pražané jsou opět u míče.

88
    Baumit mohl jít dopředu, jenže Sparta brejk vystihla a žene se zpět před Valeše.

87
    Zeman napálil míč do jabloneckého obránce a Sparta má aut. V posledních minutách se hraje prakticky jen na polovině Severočechů.

86
    Sparta střídá. Řepku nahrazuje Zeman. Kapitánskou pásku přebral Brabec.

86
    A další roh pro Spartu. Pražané mají obrovský tlak.

85
    Valeš uchránil svůj tým od vyrovnání. Na vnitřní tyči se zjevil Kweuke a jablonecký brankář vyboxoval jeho pokus do bezpečí. Sparta má další roh.