Prešov – Senica 0:1 (kon.) | Dubnica – Ružomberok 0:0 (kon.) | Košice – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Trnava 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Nitra 1:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:2 (1:2)
FC Nitra
sk Sobota 02.04.2011, 17:30Niké liga

Piskot na domácich tribúnach. (19:20:04)

90+
    Ešte tri minúty nadstaveného času, na zisk apoň jedného bodu. Volný kop Pereiru do ohňa, domáci nezúžitkovali. Diváci odchádzajú...

90
    Posledná minúta riadneho hracieho času dnešného duelu, možnosť na vyrovnanie z hranice veľkého vápna volný kop , zahrával Konečný, ktorý poslal loptu nad zemou, stroskotala na spleti nôh a skončila v rukaviciach Hrošša.

88
    Obertov center do malého vápna končí v rukaviciach brankára Hrošša.

85
    Novotov dlhý nákop pred bránu končí v nárúčí hosťujúceho brankára Hrošša.

83
    Zelenický dole, hore Glenda

82
    Kaspřák sa cez Boyu nedostal do velkého vápna, bol faulovaný tak ukázal rozhodca Samotný volný kop hostí.

80
    Desať minút pred koncom a gól sme v druhom polčase nevideli, možno práve teraz, domáci a ich volný kop, realizoval Pereira, netrafil bránu.

70
    Domácim nevychádza zakončenie a spolupráca pri zakončovaní, už sa pokúšajú o strely z možných i nemožných uhlov.

68
    Roman Konečný a jeho ďalekonosná strela takmer z polovice hracej plochy nabrala správny smer len pár metrov vedľea Hroššovej brány.

67
    Obert na hranici veľkého vápna spracoval loptu a dlhým pasom ju poslal na Nkenda, ktorý ťahal opäť za kratší koniec lana, nedokázal loptu získať v súboji jeden na jedného.

65
    Pereirové volné kopy hladajú adresáta vo veľkom vápne hostí, tam je ale zdá sa výškova prevaha, na centrované lopty sú domáci prikrátky, Hroššo ich likviduje.

63
    Nitrania sa odvážili v druhom polčase po prvý krát ohroziť domácu bránu, Mikuš, ale ani Kolár sa strelecky nepresadili, domáci sa ubránili, Novota vykopáva loptu z malého vápna.