Bělorusko
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Česko
Pátek 08.04.2011, 18:00Reprezentace

Češi ve třetí třetině dotáhli dvoubrankové vedení soupeře, v nájezdech ale na běloruského protivníka nestačili. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů se těším na počtenou. (20:29:23)

65:00
    Bělorusko právě vstřelilo branku!

ANDREJ STEPANOV vstřelil rozhodující branku v samostatných nájezdech.

Červenka neuspěl, domácí vítězí.

Stepanov trefuje přesně, Bělorusko vede 2:1. Červenka nyní musí proměnit.

Průcha neproměnil, český forvard dlouho váhal se zakončením. Nakonec pálil po ledu, Mezin kryje - 1:1.

Demagin úspěšný, vystřelil přesně pod břevno - 1:1.

Kvapil posílá Čechy do vedení, zakončil pěkně provedeným blafákem - 0:1.

Jako první se na nájezd rozjel domácí Meleško, ale Štěpánek byl pozorný - 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Po krátké úpravě ledové plochy bude zahájena dovednostní soutěž.

V prodloužení si oba týmy vytvořily několik velmi dobrých šancí, rozhodnutí však přinesou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:10
    Puk za běloruskou svatyní, domácí již nemají síly na další útočné výpady.

63:56
    Ovšem Ugarov o chvilku později objel českou bránu, čímž překvapil obranu a málem i Štěpánka. Ten ale nakonec našel puk ve výstroji

63:21
    Češi jsou v prodloužení aktivnějším týmem a snaží se rozhodnout.

62:12
    Český tým se řítil do přečíslení. Kvapil vyřešil nadějnou situaci svého celku přímou střelou, ale Mezin byl připraven a zastavil kotouč ve své výstroji.

61:01
    Sičák se dostal ke střele tři metry za modrou čárou. Mezin předvedl zajímavý zákrok ramenem.

60:40
    První útočná akce Čechů v nastaveném čase končí ofsajdem, vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 27. Jefimenko (Kitaro, Kulakov), 49. Demagin (Rjadinsky, Meleško), 65. Stepanov - 54. Průcha (Koukal, Nakládal), 60. Červenka (Sičák, Rachůnek)

Bělorusko: Mezin (Milchakov) - Stašenko, Graborenko, Goroško, Rjadinsky, Kostjučenok, Antonov, Korobov - Michajlev, Kulakov, Ugarov, Meleško, Osipov, Drozd, Staš, Jefimenko, Demagin, Stepanov, Pavlovič, Kovyršin, Kitaro.
    Česko: Štěpánek (Kovář) - Ptáček, Sičák, Mojžíš, Čáslava, Škoula, Roth, Štich, Nakládal - Červenka, Vampola, Dlouhý, Svoboda, Koukal, Pospíšil, Pech, Průcha, Vantuch, Rachůnek, Vondrka, Gulaš, Kvapil.