Sparta B – Žižkov 2:1 (kon.) | Sokolov – Most 2:0 (kon.) | Táborsko – Hlučín 0:1 (kon.)
Zlín – Vlašim 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:0)
FC Graffin Vlašim
Sobota 30.04.2011, 19:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zlín ztratil další dva body a potvrdil, že jarní část sezony mu nevychází. V první půli neviděli diváci nic než bezbřehou nudu a nebýt gólu těsně před přestávkou, možná by šli raději domů sledovat hokejové utkání Čechů s Lotyši. Druhá půle však nabídla fanouškům pěknou fotbalovou podívanou se spoustou šancí. při troše štěstí mohl zápas přinést daleko víc branek.

Přejeme vám příjemný zbytek večera. (20:51:49)

90
    Ještě přímý kop kop hostující tým a sudí píská konec.

90
    Rozhodčí přidává k utkání jednu minutu.

86
    Zblízka tvrdě pálil zblízka Petrů, ale naštěstí pro domácí jen do některého z hráčů před sebou.

85
    Žlutá karta se ocitla před očima vlašimského Droppy.

83
    Utkání sleduje 1274 diváků.

82
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

80
    Poznar se mohl krátce po nástupu na plochu stát hrdinou, ale po přečíslení hostující obrany volil nepřesnou střelu před přihrávkou na některého ze dvou úplně volných spoluhráčů.

77
    Domácí dvakrát střídali - Poznar nahradil Bubláka a Jiří Dobeš si zahraje místo Šroma.

74
    A domácí mohli být ještě smutnější. Po přímém kopu Strnada se dostal balon k Petrů, který zblízka z pravé strany nastřelil tyč zlínské branky.

72
    Šrom vybojoval rohový kop pro Zlín. Domácí po něm zatlačili Vlašim před branku a tlak zakončil střelou z voleje Elšík. Bohužel pro domácí se netrefil mezi tyče.

68
    Vlašim právě vstřelila branku!
    "Nedáš? Dostaneš!" Jakoby tohle klišé mělo strašit zlínské hráče dnes v noci před spaním. Jen pár okamžiků po Novákově nádherné střele do břevna stačil Vlašimi jeden útok a rána TAFARTA po přihrávce Strnada, aby srovnala na 1:1.

67
    Překrásná akce Zlína, kdy se Novák dostal k přiklepnutému míči a tvrdě pálil z hranice šestnáctky. Jeho pumelice orazítkovala břevno.

64
    Další žlutou kartu viděl domácí Jelínek.

63
    Dvakrát v krátkém čase ohrozili Zlínští vážně branku hostů. Nejkdříve mířil těsně vedle Bublák a chvíli po něm po sólové akci z úhlu jen těsně minul pravou tyč Šrom.