Frýdek-Místek – Břeclav 2:0 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 4:0 (kon.) | Opava – HFK Olomouc 0:1 (kon.)
Líšeň – Olomouc B 0:2 (kon.) | Hulín – FKM Vysočina Jihlava 1:5 (kon.)
Slezský FC Opava
0:1 (0:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 30.04.2011, 16:00 • Stadión v Městských Sadech, Opava • Moravskoslezská fotbalová liga

Domácí fotbalisté nezvládli šlágr jara a s HFK Olomouc nakonec prohráli 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral hostující Polák. To je ode mne vše. Přeji hezký zbytek dne. (17:54:22)

90+3
    Formánek dostal žlutou kartu za protesty. Opavě už zbývají jen vteřiny.

90+2
    Šrom dostal žlutou kartu za zdržování.

90
    Křeček v dobré pozici vysoko přestřeluje hostující branku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje zápas o tři minuty.

89
    Křeček dostává žlutou kartu. Nejspíše za protesty.

87
    Závěrečný tlak domácích zatím nepřichází. U míče jsou momentálně hosté.

85
    Ve stejné minutě střídají také hosté. Tögel nahradil Poláka.

85
    Chvíle navrátilce Lumíra Sedláčka je tady. Právě nahrazuje Jardu Kolínka.

81
    Výborná samostatná akce hostujícího Korčiána. K dokonalosti chybělo pouze lepší zakončení, neboť střela olomouckého útočníka skončila daleko vedle.

77
    Střídání hostí. Obal nahradil Richtera.

76
    Dnešní utkání sleduje 1310 diváků.

76
    Klesnil a Chmelíček mohli po centru Kolínka z pravé strany vyrovnat. Ani jeden z domácích útočník ovšem nedokázal míč propasírovat za Šroma.

73
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Vyskočil a místo něj přichází Křeček,

72
    Ve stejné minutě v další obrovské šanci HFK se zjevil Koričán. Jeho pumelici avšak opět výborně vytěsňuje Novák.

72
    Onofrej nádherně nacentroval z levé strany. Našel nohu Richtera, který ovšem nastřeluje pouze Nováka.

69
    Hosté porpvé střídají. Korčián nahrazuje Zedníčka.

66
    Klesnil si obhodil svého strážce. Místo přihrávky na volného Chmelíčka volil střelu, ale i přesto se doslova ukopl a bylo po opavské šanci.

64
    HFK se podařilo opět vyrovnat hru. Opava již není tak nebezpečná jako v úvodu druhé půle.