Kanci Uh. Brod – IHC Olomouc 5:9 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 9:4 (kon.) | Kanci Uh. Brod – Devils Zlín 7:6 (kon.)
ILHK Hr. Králové – Slavia Praha 7:3 (kon.) | Rakovník – IHC Pardubice 6:10 (kon.)
ILHK Hradec Králové
9:4 (2:0, 3:3, 3:1, 1:0)
IHC Čerti Kladno
Sobota 07.05.2011, 11:00STILMAT extraliga inline hokeje

První zápas dne tedy domácí ovládli 9:4, od dvou hodin přivítají Slavii Praha. Do té doby nashledanou. (12:21:55)

48:00

47:50
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nádherný gól uzavírá velmi povedení utkání Hradce Králové! JIŘÍ JANOUŠEK se doposud trochu trápil, ale teď u levého mantinelu napřáhl a div, že neprotrhnul kladenskou síť! Bez asistence.

47:10
    Michal Petrák (KLA) míří na trestnou za držení.

46:29
    Pánkovo zaváhání už musel hasit přímo Lochman. Hokejkou zasáhl bezchybně.

45:36
    Zdeněk Čáp zaváhal, ovšem jeho spoluhráči následně lehli do kladenské střely a vytěsnili ji do ochranné sítě.

44:20
    Zato Hradečtí mají co udržovat, i když mladému týmu domácích není defenzivní hra úplně vlastní.

43:05
    Čerti z Kladna hrají, jako by udržovali nějaký náskok. Tak jednou za minutu se dostanou i ke střele, i když ta Tenkrátova teď stála za to. Petr Lochman je však svému týmu oporou.

42:03
    Ondřej Kohout vyšel ze souboje s Radkem Jirátkem jako poražený.

41:11
    Domácí se bez problémů ubránili. Až po konci oslabení měl Petr Lochman práci s Petrem Tenkrátem, který byl u pravé tyčky volný.

40:33
    Aleš Jiřík se dlouho připravoval na střelu a nakonec trefil tyčku!

40:03
    Zákrok Petra Lochmana opět přerušuje hru.

39:53
    Lukáš Karlík tečuje puk mimo hřiště.

39:04
    Bohdan Višňák (HKR) si vysloužil dvě minuty za faul loktem. Tohle může být důležitý moment zápasu.

38:46
    Hostům se moc nedaří. Tenkrátova formace krouží pásmem, ale žádnou gólovku si ne a ne vypracovat.

37:21
    David Šafránek už má na kontě hattrick a teď mohl přidat ještě čtvrtý zářez! Poprvé ho ale vychytala Jirátkova lapačka a podruhé puk odpálil jen do ochranné sítě.

36:33
    Čerti z Kladna mají co dělat, jestli se chtějí ještě vrátit do zápasu.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:47
    Jenže čtvrtina ještě neskončila! ŠIMON MACHÁŇ uháněl na Jirátka úplně sám a bekhendovým blafákem zvyšuje na 8:4! Bez asistence.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 4. Šafránek (Fiedler), 8. Šafránek (Macháň), 14. Kohout (Karlík), 17. Šimoníček (Čáp, Karlík), 22. Šimoníček (Čáp, Kohout), 26. Pánek (Svoboda, Višňák), 30. Šafránek (Svoboda), 36. Macháň, 48. Janoušek - 18. Kalla (Jiřík), 21. Tenkrát (Jiřík), 24. Jiřík (Tenkrát, Kalla), 36. Kalla

ILHK Hradec Králové: Lochman (Vich) - Fiedler "C", Macháň, Půlpán, Šafránek - Čáp, Karlík, Šimoníček, Kohout - Svoboda, Višňák, Pánek, Janoušek - Komárek, Plíhal.
    IHC Čerti Kladno: Jirátko (Exner) - Kameš, Tenkrát, Kalla, Petrák, Jiřík "C", Vyskočil, Jelínek, Bláha, Plichta, Piskáček, Knotek.

Rozhodčí: Rozlílek, Loefner.