Liberec – Slovácko 1:0 (kon.) | Ostrava – Ústí n. L. 3:3 (kon.) | Teplice – Plzeň 0:1 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 14.05.2011, 18:20 • Na Stínadlech • Gambrinus liga

Stejným výsledkem jak skončil první poločas končí i celé utkání. Plzni tak chybí vyhraát jeden ze dvou zbývajících duelů a titul mají jistý. Pro dnešek z Teplic vše, děkuji za pozornost. (20:14:32)

90+2
    I brankář Grigar nabíhá na poslední roh Verbíře.

90+2
    Hosté střídají potřetí, Jiráčka nahrazuje Martin Fillo.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Druhé střídání Plzně, Koláře nahrazuje Hájovský.

88
    Hosté šetří čas a za potlesku početné skupiny svých fanoušků si pomalu jdou pro tři body.

86
    A druhým potrestaným je hned vzápětí Trapp, rovněž za faul.

85
    Faul na Jungra vynesl žlutou kartu Plzeňskému Kolářovi.

84
    Verbířův centr před Doškem lapil brankář Pavlík.

82
    I Plzeň střídá, Milana Petrželu nahrazuje Miloš Brezinský.

82
    Zoufalou rozehrávku stopera Smejkala málem vystihl Jiráček, Vidlička stihl odkopnout alespoň do autu.

80
    Domácí trenér Plíšek ještě posiluje ofenzivu, Ljevakoviče nahrazuje Vondrášek.

78
    Herní převaha domácích je ve druhém poločase patrná, ale šance si tepličtí moc nevytvářejí. Plzenští předvádějí úplný opak výkonu v prvním poločase a jsou horším mužstvem.

76
    Rezek snad jako první hráč v dnešním utkání nachytán v ofsajdové pasti.

74
    Ljevakovič rozšířil sbírku karetních hříšníků po faulu na Rajtorala.

73
    Vachouška nahrazuje na zbytek hrací doby Libor Došek.

71
    Verbířův centr nadělal hostující obraně starosti, ale branku se teplickým hlavičkářům ohrozit nepodařilo.

68
    Ševinského držení Mahmutoviče na polovině hřiště zastavilo teplickou akci a možná volalo po žluté kartě, těmi ale dnes rozhodčí Jech šetří.

66
    Domácí teď zatlačili Plzeňské na jejich polovinu a zápas vypadá jako koncem prvního poločasu, akorát v obráceném podání.